7 kişinin duygusal verdiği patlama sonrası ağır sıklet görüntü! 2 tendürüst kızın alevler arasında mahdut kaldığı anlar ortaya çıktı

Aydınlık’bile mevcut bir dönerci dükkanında tulum değişimi sırasında patlama meydana geldi. Patlama sonrası coşkunluk çıkan restoranda, 7 yaşama öldü 5 yaşama da yaralandı. Olayın sıcaklığı etkisini korurken sosyal medyadan o anlara ait aynı video yayınlandı.

“ESAS AYRINTILAR KALDI ORADA”

Ayrımsız yurttaş tarafından araç altına alınan o anlarda, 2 taze kızın patlama sonrası klimaların arasından hariç çıkmaya çalıştığı görüldü. Videoyu calip kişinin ise ise “Temel ayrintilar kaldı ya orada” demesi dikkat çekti.

VALİDEN AÇIKLAMA GELDİ

Patlama sonrası Aydınlık Valisi Hüseyin Aksoy’dan ilk izah geldi. Aksoy, Kıbrıs Caddesi’ndeki ayrımsız restorandan 15.30 sıralarında ihbar geldiğini, ilk belirlemelere göre gayda değişimi sırasında patlamanın olduğunu söyledi. Patlama zımnında 7 kişinin öldüğünü bildiren Aksoy, biri yavaş 5 kişinin da yaralandığı aktardı.

1 KİŞİ GÖZALTINDA

Öte yandan yaşanan azgın olayla ilişkin Doğruluk Bakanı Bekir Bozdağ dahi açıklamalarda bulundu. Bozdağ, “Patlamaya sebebiyet verdiği iddia edilen emanet gözaltına alınmıştır. Rabbimiz, insanımıza ve ülkemize böylesine ızdırap hadiseleri ayrımsız elan yaşatmasın. Nazilli Cumhuriyet Başsavcılığı patlama üzerine adlî anket başlatmıştır. Anket için Nazilli Cumhuriyet Altını Başsavcılığı, üç cumhuriyet savcısı görevlendirmiştir.

Share: