Y kuşağı sigorta ürünlerinden neler bekliyor?

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

Nowly isimli sigorta şirketi, ürünlerini geliştirirken Y kuşağının sigorta ihtiyaçlarını göz uğrunda bulunduruyor. Nowly CEO’akarsu Martha Turner Osborne sigorta hizmetlerinin hitap etmediği bu demografik gruba erişmenin öneminden bahsetti. Osborne, sigorta satın almaya müteveccih bariyerlerin, sürecin teferruatlı ve pahalı olmasından kaynaklandığını söyledi. Açıklamasında, “bu bariyerlerin üstesinden gelebilmek için dijital aynı marka oluşturduk, bu şekilde Y kuşağı dakikalar içre sigorta hizmetlerine erişebilir” ifadelerini kullandı.

Devamında, “bilcümle deneyimi sonuç kullanıcıya bakarak sadeleştirdik” açıklamasında bulundu. Insurance Business’ın haberine göre fijitalleşme kilit ehemmiyet taşısa üstelik, Nowly platformda kayran düzlük lisans sahibi acentelerle yüz yüze müzakere imkanı üstelik tanıyor. Bu şekilde sigorta alanında yıpranmamış olan kullanıcılar, umum başvuru sürecinde gerekseme duydukları desteğe ulaşabiliyor. Osborne, “bu dijital bir birikim olsa da bir uzmanla dahi görüşebiliyorsunuz” dedi.

Devamında, “eğer tıpkı kullanıcı eksiksiz süreci yegâne başına hırsızlamak istemiyorsa, risk profillerine göre gerekseme duyabileceği ürünleri bile bildiriyoruz” ifadesini kullandı. Y kuşağı kullanım kolaylığı ve hızlı müracaat istiyor. Osborne, “oluşmuş algıların üstesinden gelmeye çalıştık ve ürünlerimizi buna göre tasarladık” dedi. Müşareket bire bir zamanda fitness salonları evet da yoga atölyelerinde tenzilat üzere taraf menafi birlikte sunuyor. Bunlar hayat sigortası satın düzlük müşterilere sunuluyor.

Osborne, “Y kuşağının topluma düşündürücü bir faydası olan şirketlerle harıldamak istediğini üstelik gördük” dedi. Y kuşağı kullanım kolaylığını ve seçeneklerin fazla olmasını sevdiği büyüklüğünde benzersizliği üstelik tercih ediyor. Bu nüfus bilimsel grupta sigorta açığını etken olarak yama çabası haddinden fazla katmanlı ayrımsız proses. Bu nedenle nazirsiz seçenekler, bağan maliyet de önem kazanıyor. Osborne, “Y kuşağı bireylerin dirim tarzlarına basit dahil olabilecek tıpkısı eser icat etmek muhteşem” dedi.

finansgundem.com’un derlediği bilgilere göre Y kuşağı bireylerin büyük benzeri bölümü tahsil kredisi borçlarıyla ve pahalı taşınmazlar piyasasıyla karşı karşıya. Bu kuşak amacıyla birikimler yeryüzü nazik öncelikler ortada. Sektörün Y kuşağının it canlı maltalık koşullarını de ayn önünde bulundurması ve ürünlerini buna göre geliştirmesi gerekiyor. Osborne, “zihayat kuşakları finansal okuyucu muharrirlik konusunda terbiye etmek oldukça heybetli” dedi.

Saklı Yazı platformu elbet Ukrayna savaşının parçası oldu?

 

Kovid bitti çekişme başladı: Turizm sektörünü ne bekliyor?

 

Deutsche’mağara killt Rusya birimi uçurumun kıyısında

 

Share: