Watchstone, KPMG davasında Mishcon dahi Reya’yı vurdu

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

İngiltere’nin önde gelen ahbaplık şirketi Mishcon üstelik Reya’nın esas etmesi müstelzim faziletkâr profilli ayrımsız davası henüz var. Şirket Hiscox Action Group ve Hospitality Insurance Group’un karışan olduğu aksiyon kesintisine nazir olacak tıpkı sorun üzerinde çalışıyordu.

Eskiden Quindell olarak aşina Watchstone Group Plc, bakir gelişmelerle ilgili bir açıklamada bulunmadı. Fakat faziletli tecim mahkemesi, Mishcon birlikte Reya LLP’yı şirketin türel temsilcisi yerine belirledi.

Insurance Business Mag’mağara haberine bakarak yıpranmamış açılan davayla ilişkin henüz şümullü vukuf paylaşılmadı. Fakat dava KPMG’ye müteveccih genel ticari kontratlar ve düzenlemelerle ait benzeri şikayet üzerine açıldı. Değişik savlayıcı ise Quindell Business Process Services Limited.

KPMG saymanlık düzenleyicisi Financial Reporting Council tarafından 2018’de kınanmış ve cezaya çarptırılmıştı. Bunun nedeniyse, Quindell’mağara 31 Antrakt 2013 tarihinde sona eren dönüş için açıkladığı mali verilerin denetimiydi.

Ağustos ayında Watchstone ayrı ve konudan özgür ayrımsız sevgili açarak, Dört Balaban saymanlık şirketinden birini suçlamıştı. Davada Dorsey & Whitney LLP’nin avukatları tarafından olta edilmişti ve sigorta teknolojileri sağlayıcısı PricewaterhouseCoopers (PwC)’dan 63 milyon paunt ödence arzu etmişti.

İddiaya bakarak PwC yasadışı bire bir şekilde, meçhul bilgileri Slater and Gordon’a aktarmıştı. Müşareket Quindell’mağara aç hizmetler birimini mübayaa sürecindeydi.

Moody’s’den sigorta şirketlerine rütbe uyarısı

 

Mahkeme Axa Sigorta’yı başı yerde buldu

 

Sigorta şirketleri iki cephede da kaybediyor

 

Share: