Unico Sigorta’de genel müdür değişikliği

Unico Sigorta, 5 Küçük Ay 2020 tarihinden bu yana Unico Sigorta Genel Müdürü namına görev fail Ahmet Sertem Demir’in görevinden ayrıldığını ve 5 Son Teşrin 2021 tarihi itibarıyla adına vekâleten müşareket CFO’su Emine Talay Turan’ın atandığını açıkladı.

Unico Sigorta’nın yaptığı açıklamada şöyle denildi:

“2020 yılından bu yana Unico Sigorta Genel Müdürü yerine fariza eden Ahmet Sertem Demir görevinden ayrılmıştır. Ahmet Sertem Çıpa’den boşalan Umum Müdürlük görevini, Unico Sigorta CFO’akarsu Emine Talay Turan vekâleten yürütecektir. Sektörün tecrübeli ve dinamik markası Unico Sigorta; vukuf birikimi, deneyimi ve diri sermayedarları ile Türkiye’deki yatırımlarına devam edecektir.”

Emine Talay Turan kimdir?

Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi, İngilizce İşletme Bölümü’nden çıkışlı olan Emine Talay Turan, aç gelişim yaşamına 1993 yılında KPMG Denetleme A.Ş.’de başladı ve 2001 yılına büyüklüğünde Kıdemli Denetleme Müdürü kendisine görev yaptı. 2002-2006 yılları ortada MGI Denetleme A.Ş.’bile Denetim Ortağı yerine müteharrik Talay Turan, daha sonradan 2015 yılına kadar sırasıyla Fleetcorp A.Ş.’dahi Ekofaktoring A.Ş.’deve 2015 Cümle Faktoring A.Ş.’birlikte Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi. Kariyerine 2017-2020 yılları ortada DenizBank A.Ş.’üstelik Sayısal İşbirlikleri Yöneticisi olarak bitmeme etmesinin peşi sıra, 2020 yılı Şubat ayından itibaren Unico Sigorta A.Ş.’üstelik Finansal İşlerden Mesul Genel Müdür Yardımcısı, İcra Komitesi Üyesi ve Umumi Heyet Üyesi adına fariza yapıyor.

Küçük Asya Sigorta’ya “Sentetik Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Nebati yapıt sigortalarında 2022 istihsal sezonu açıldı

Share: