Tıpkı yılda 134 milyar TL buhar oldu

Ortalık değeri bakımından değerlendirildiğinde mecmu saklı yazı mülk birimleri kâin durumlarının çokça daha üzerine geçmek amacıyla hız gösteriyor. Özellikle Metaverse saklı yazı paralar az buçuk henüz dolay planda.

Küresel çapta Bitcoin kaynaklı balaban bir düşüş var. Bu düşüş ne efsus ki bire bir türlü sonlanmıyor. Fakat sair saklı yazı servet birimleri yükseliş amacıyla envestisman almaya başladı. Örneğin Ethereum baştan 4 bin dolar seviyelerini zorluyor. Balaban tıpkı uygunsuzluk olmazsa gelişmemiş aynı süre içerisinde bakir rekorlar elde edebilir.

Saklı Yazı dünyalık piyasasını değerlendirdiğimizde sonuç 24 saat içerisinde en haddinden fazla dikkat çeken saklı yazı paralardan benzeri diğeri ise SOL coin oldu. Kısaca olarak yüzde 8 oranında derece kazandı. Ripple ise yüzdelik 5 seviyesinde yükseldi. LUNA bu yılın bildirme çokça yükselen kripto para birimleri içerisine adını yazdırdı.

MAZMUN coin gibi kripto mal birimleri ise Metaverse projeleri sayesinde dolay plana çıkmayı başarıyor. Antrparantez SAND kadar kripto mülk birimleri Metaverse sayesinde aceleci tıpkı şekilde yükselişini bitmeme ettiriyor. Bu saklı yazı mülk birimleri en az yüzdelik 7 seviyesinde yukarı taraflı akıntı etti. Altcoinler boğa sezonuna böylecene hazır olduğunu belirtmek istiyor.

Saklı Yazı mülk dünyası şu sıralar NFT ve metaverse alanına yoğunlaştı. Bu kategoride düz düzlük sayısal mevcudat haddinden fazla henüz fazla envestisman alıyor.

Saklı Yazı nukut amacıyla 2021’de imge namevcut

 

Bakir batın milyonerler elan çok kripto almayı planlıyor

 

Rusya saklı yazı mülk işlemlerini yasaklayacak

 

Share: