TikTok ‘uykucu tavuk’ videolarını kaldırdı

Kanye West, bakir albümü Donda 2’nin hoppadak Stem Player ile satışa sunulacağını söyledi. KUL’li rapçi, sanatçıların çalışmaları amacıyla yaptıkları hoşur kesintileri esbabımucibe göstererek müziği bu kısıtlayıcı sistemden kurtarmanın zamanının geldiğini söyledi.

Kanye West, bu ayın sonlarında piyasaya sürülecek olan albümünün Apple, Amazon, Spotify veya YouTube üzere atak sitelerinde kayran almayacağını belirtti. Stem Player’ı gösteren tıpkısı videoyu Instagram’bile paylaşan West, “Donda 2 yemeden içmeden benim kendi platformum olan Stem Player’üstelik kâin olacak. Apple Amazon Spotify yahut YouTube’de değil. Bugün sanatçılar hemen yüzde 12 alıyor. Müziği bu kısıtlayıcı sistemden kurtarmanın zamanı geldi. Kontrolü ele alma ve kendimizinkini düz yazı etme zamanı. Sipariş atfetmek amacıyla deminden stemplayer.com’a gidin.”

Stem Player, web sitesine göre kıtipiyoz bir alet. Beribenzer disk şeklindeki cihaz vokalleri, davulları ve basları arama edebiliyor, ayrıca parçaları izole edip efektler ekleyebiliyor.

West’mağara 27 parçalık son albümü Donda, uzun gecikmelerden sonra sabık sene ağustos ayında piyasaya sürüldü. Rapçinin 10. stüdyo kaydı, adını rahmetlik annesi Donda West’kap alıyor ve 2019’daki Jesus Devam King’mağara devamı niteliğinde.

ÜNLÜ KOMEDYENLE DOLMA GEÇİYOR

West, serencam zamanlarda hususi hayatıyla sıkça gündeme geliyordu. Kim Kardashian’ın kullanılmamış sevgilisi Pete Davidson’ı meram kayran West, paylaşımlar yaparak ünlü komedyenle dümen geçiyor, Kardashian’ı kimi vakit eleştirirken arada sırada bile ferasetsiz koparmak için gönderiler yazıyordu. Son olarak West, Sevgililer Günü’nde Kardashian’a bire bir kamyon dolusu gül göndermiş fakat Kardashian Instagram’dan West’i izleme etmeyi bırakarak yanıt vermişti.
(Sözcü)

Rusya Dışişleri Bakanlığı’nın internet sitesi çöktü

Ericsson’un DEAŞ’a rüşvet verdiği ortaya bundan sonra

Apple hissedarları Tim Cook’a çarpışma açtı

 

Share: