TEM’deki olağanüstü anları kamerada!

Mevcuttaki İstanbul Atatürk Hava Meydanı İç ve Dış Hatlar, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Bodrum-Milas Havalimanı, Balıkesir Edremit Hava Meydanı, Avek Otomotiv Tekstilkent, Avek Otomotiv Ümraniye ve Avek Otomotiv Çanakkale ofislerine Antalya ofisinin üstelik eklenmesiyle Avec Ilan Rentals, müşterilerinin ihtiyaçlarını dörtköşe sürüşlere dönüştürmeye bitmeme edecek. Önümüzdeki dönemde Trabzon ve Dalaman’da üstelik kullanılmamış ofisler açmaya hazırlanan şeriklik, şalter kiralama sektörünün sunma çabuk ve güvenli adımlarla büyüyen markası olmaya aday olduğunu gösteriyor.

Farklılaşan almaç ihtiyaçları doğrultusunda serbest bir vasıta havuzu oluşturan Avec Car Rentals, Porsche Macan, Skoda Kodiaq, Audi A4, Audi A6, Volkswagen Caravelle üzere sektördeki değişik firmalarda sıfır yahut çokça tutkun olan vesait ile bakım veriyor. Ayrıca havuzundaki tam araçlara uyguladığı “Gümüş İyon Bakteri Temizliği” teknolojisi sebebiyle araçlarında anti bakteriyel arılık sunan Avec Ilan Rentals, müşterilerinin hijyen konusundaki beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Avec Car Rentals, temas kiralamada ekstra TL nokta kazandıran sisteminin yanında Devingen Wifi ve yavru koltuğu kabil katma hizmetleriyle dahi alıcı odaklı bakım anlayışını ortaya koyuyor.  

 

Share: