Tartı dip çor habercisi tür

Eğin kalınlığının sorumluluk hareketini zayıflattığını, gelişmemiş artan üzeri bölgesinin yağlandığını söyleyen Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Çöloğlu, “Bu format, unutmak bilmeyen temel ve üzeri ağrılarına, diyabet ile erdemli kolesterole çağrılık çıkarabilir” dedi.

Dal yağlarının hem kadınların hem dahi erkeklerin eş sorunlarından biri olduğunu belirten İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir Bedii, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Çöloğlu, “Üst kalınlığı çıktı bebeklerde özen edilmesi gereken bire bir nitelik. Down sendromu dediğimiz kromozom bozukluğu olan benzeri hastalığın belirtisi mümkün. Erişkinlerde ise sorumluluk omurlarındaki ayrımsız problemi belen edebilir. Alttaki yatan etmen dal ve omuz omurlarında ise, ilerde postür bozulamsı ve kamburlaşmaya amil kabil. Arka kalınlığı dal hareketlerini zayıflatarak o bölgenin yağlanmasına nöbet açabilir. Boyundaki yağlanma önsezi rahatsızlığı, efdal kolesterin ve şeker hastalığı hastalığına öğün açabilir” diye konuştu.

ÜZERI YAĞLANMASI NEDENİ ALIŞILMAMIŞ DİYETLER

Doç. Dr. Harun Çöloğlu boyun yağını azaltmanın yollarını anlatarak, “Yağlı ve tuzlu peynir, tereyağı, mayonez, kebap yiyecekler, paketlenmiş sonuç suları gibi erdemli kalorili gıdalardan kaçının. Her ahit sunu az 8 ila 10 çamçak su içmeyi amaçlayın. Müfrit çabuk kilogram alıp vermekten kaçının. Şok diyetler bir nice esenlik sorununa yol açtığı kabil kap elastikiyetinizi bozar ve yağlanmaya etken peki. Antrenman beğenmek boynunuzdaki kasları güçlendirmeye apotr tamam ve dal esnekliğini geliştirir. Boynunuzu öne uzatın ve ulaşabileceğiniz yer istikbal noktaya gelince, okkalı hareketlerle kafanızı sağa sola çevirin. Bu hareketi günde 10 sefer tekrarlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

TERBIYESIZ SARKMASININ SEBEBİ NEDİR?

Dal bölgesindeki ten elastikiyetinin artan gözyaşı ile kaybı, lüks kilo alıp ödeme, ailesel ve strüktürel özelliklere bağlı adına kişilerde gıdı bölgesinde sarkma üstelik görülebildiğini belirten Doç. Dr. Harun Çöloğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sorumluluk bölgesinde gıdı oluşumu, kimi vakit tiroid bezi problemleri gibi hastalıkların belirtisi tür. Bu sıkıntı az miktarda ise cerrahi olmayan yöntemlerle, ötede miktarda ise sorumluluk germe yahut liposuction (yağ aldırma) işlemi ile cerrahi kendisine düzeltilebilir. Uzunlamasına yapılan liposuctionda sonuç genellikle çokça iyidir. 3-4 günlük benzeri bant uygulaması, bölgedeki şişliğin azalmasına yardımcı evet. Sonucun cemi adına alınması aynı ayı bulur. Boyunda mutat germe genelde 50 yaşından sonradan olan hastaları kapsar. Kulak önü ve arkasında dolaşan klasik benzeri kesi kullanılarak fazla derinin atılması daha canlı benzeri serencam verir. Boyuna botoks uygulaması yapılabilir, etkisi benzeri birçok kamer sürer.”

Share: