Sonuç 24 saatte momentum olayları çığırından artık

Türkiye mazi akşamdan bu yana momentum olayları ile sarsılıyor. Ekonomik kriz ile boğuşan vatandaşın psikolojisi dahi bozuldu.

1 AİLE NAMEVCUT OLDU

Mersin’de etraflı süredir yaşadığı başıboşluk dolayısıyla bunalıma girdiği öne sürülen 31 yaşındaki Büyük Istem dün akşam, eşini ve 3 yaşındaki oğlunu öldürdükten sonraları tıpkı tabanca ile intihar etti.

ESENYURT’TA  ÜSTELIK AİLE FACİASI

İstanbul Esenyurt Pınar Mahallesi’nde esbak saat 17.00 sıralarında, ailesiyle tartışan Ömer Orak, annesi Nurten Orak, 9 ay evvel evlenen ve 2.5 maaş aylı olduğu öğrenilen kız kardeşi Esra Yardımcı ile kardeşi Yasin Orak’ı silahla öldürdü. Ailesini katlettikten sona kafasına keder eden Ömer Orak, gösterişli çorlu kendisine hastaneye kaldırıldı. Orak hastanede hayatını kaybetti.

DOKTORU  BAŞINDAN VURDU

Konya’nın Yunak İlçe Ihtişam Hastanesi’nde asayiş görevlisi olduğu öğrenilen Hacı Mahmut Akçay, zaman kardiyoloji doktoru Ekrem Karakaya’yı başından vurdu. Saldırgan daha sonradan ayrımsız silahla intihar etti. Saldırganın annesinin kardiyolog Karakaya’nın hastası olduğu ancak tedavi sürecinde hayatını kaybettiği, saldırıyı da bu yüzden gerçekleştirdiği argüman edildi.

AVUKATI VE DAVACIYI ÖLDÜRDÜ

İstanbul’de Abdullah Türkoğlu, tabanca ile yaraladığı kişinin ailesi yoluyla açılan tazminat davasının kavrayışsız çekilmemesi üstüne dehşet saçtı. Önce davanın avukatı Servet Bakırtaş’ı bürosunda öldüren Türkoğlu, elan sonra kendisine sorun açan Öznur Tufan’ı silahla vurarak öldürdü.

GENÇLERİN KAVGASI ÖLÜME GÖTÜRDÜ

Balıkesir’mağara Edremit ilçesinde Aralarında kız eş yüzünden münazaa bulunduğu öğrenilen 3 taze çarpışma etti. Kavgada A.K. (18), Alim İçen’i (23) 3 posta karnından bıçaklayarak öldürdü.

EŞİNİ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ

Konya’de Süleyman P. , belirlenemeyen nedenle sokak ortasında 2 çocuğunun annesi eşi Odalık P.’yi bıçaklayarak öldürdü. (Sözcü)

Konya’birlikte silahlı saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti

 

Share: