Sigortam.kesin, ‘ocakçı açık’ müşterilerinin kafasını dahi netleştirecek

Türkiye’nin geçmiş ve şef dijital sigorta platformu Sigortam.net, ‘Müşterinin Şampiyonu’ başlamak vizyonuyla tamlık altyapısını, müşteriyi merkeze alan, anlayan, tanıyan ve kişiselleştiren bire bir yaklaşımla yeniledi. Türkiye’de insurtech alanında tartışmasız şef konumda olan ve kurulduğu günden bu yana 7 milyona andıran müşteriye hizmet veren Sigortam.net, daha kıvılcım, henüz anlaşılır, mütebeddil azrail ihtiyaçlarına anında hal üreten, etkileşimli ve yenilikçi benzeri web sitesiyle müşterilerinin karşısına imdi.

Kışır tebdil sürecinde Türkiye’bile sayısal sigortacılıkta tıpkısı umde imza atan Sigortam.net, bileşimli zekâ algoritmasıyla müşterilerine bağan bedel, açık boyut ve kıymet-takat sınırı açısından üç alternatifli asetat benzeri manipülasyon sunmaya başladı. Şeriklik, bu belirgin yönlendirme ve hür skorlama altyapısı amacıyla özlük bünyesindeki Türk mühendislerin birlikte Türkiye’nin köklü üniversitelerinden ODTÜ ile alay malay çalıştı.

“Azrail memnuniyetini en son seviyeye katlanmak istiyoruz”

Ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un yüzü olduğu bakir reklam filminin üstelik gösterildiği ve Sigortam.net’teki dönüşümün detaylarının paylaşıldığı matbuat toplantısında konuşan Sigortam.kemiksiz CEO’su Boğanak Uludüz, eskimemiş evlat teknolojik çözümleri koca dokunuşuyla harmanlayarak sigorta alanında azrail memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflediklerini belirtti. Sigortam.kesin’mağara 22 yıldır sektörde öncü adımlar atan benzeri şirket olduğunu belirten Uludüz, şunları söyledi:

“Ülkemizin bildirme iri insurtech markasıyız. Insurtech dikeyinde penetrasyonu açık artırma hedefimiz var. Hem teknolojik altyapımız hem nitelikli âdem gücümüzle bunu başaracağımıza inanıyoruz. Fintech ekosisteminin ışıldak yıldızı insurtech, sektördeki kamu paydaşların yaşamlarını kolaylaştıracak inovatif çözümleri bünyesinde barındırıyor. Biz bile inovatif ayrımsız yaklaşımla müşterilerimize sunduğumuz hizmeti mükemmelleştirmek için eksiksiz teknolojik altyapımızı yeniledik. Vizyonumuz, ‘Müşterinin Şampiyonu’ olmak. Sigorta üzere karmaşık bire bir dünyayı müşterilerimiz amacıyla netleştirmek, ağdalı tıpkısı işaret olan sigortayı haddinden fazla elan anlaşılır, kolay, makul ve erişilebilir ağıl deklare etmek istiyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize ‘kazancın net’ diye, makul fiyat, akilane ürün ve ongun repertuvar yaşatmak üzere çalışıyoruz. Şimdi müşterilerimizin kafasını daha birlikte netleştirecek adımlar atıyoruz. Dijitalleşme ve teknolojinin imkanlarını en üst düzeyde kullanırken, uzman koca kaynağımızla müşterilerimizin gerekseme duydukları her an yanlarında kalkmak istiyoruz. Şişman ayrımsız telesatış, komutan sonrası müşavirlik ve hasar ekibimiz var. Müşterilerimize uçtan pöç 7/24 sunduğumuz hizmeti geliştirmeye odaklanıyoruz.”

“Şeffaf ve doğru bilgilendirme kırmızı çizgimiz”

Yıpranmamış dönemde müşterilerin kafalarındaki istifham işaretlerine henüz kesin yanıtlar bulabilecekleri ayrımsız yapıya kavuştuklarını vurgulayan Sağanak Uludüz, şöyle devam etti:

“Türkiye’de sayısal sigortacılığın şef pazaryeriyiz. 22 ayrımlı sigorta şirketiyle çalışıyoruz. Toplumda sigorta bilincini geliştirmeyi üstelik mehabetli tıpkı sorumluluğumuz yerine görüyoruz. Yeni dönemde müşterilerimize tamlık tekliflerin birlikte düşük değer, serbest buut ve fiyat-takat sınırı açısından üç seçenekli diyapozitif bire bir manipülasyon sunmaya başladık. Bu teknolojinin arkasında hayat dolu ayrımsız bireşimli zekâ algoritması var. Dünyanın sunu gani örneklerinden yola çıkarak oluşturduğumuz kullanılmamış sitemizi, bünyemizdeki Türk mühendisleri ve Türk yazılımcıları geliştirdi. Müşterilerimizin ihtiyacı ve menfaati odak noktamız. Bu nedenle slayt ve doğru brifing al çizgimiz. Buradaki saydam manipülasyon ve bağımsız skorlama altyapısı üzere ülkemizin esaslı üniversitelerinden ODTÜ ile çalışıyoruz.”

“Muannit” bundan sonra taze ve animatik

Uludüz, kamuoyunda erdemli bire bir bilinirliği olan olan ve Sigortam.net markasıyla özdeşleşen keçi logosunun dahi bu yenilenme yolculuğunda tendürüst ve animatik bire bir keçiye dönüştüğünü söyledi. Eskimemiş animatik logonun şirketin dinamizmine ve enerjisine çevirme yaptığını vurgulayan Uludüz, “Canlı ve sevimli keçimiz, bizim insana raci, cana yakın, ihtiyaç halinde şapadanak ortaya sâdır, sorunları çözen ve müşterimizi muhafız yaklaşımımızı yansıtıyor” dedi.

Kullanılmamış reklam filmini Cengiz Bozkurt ile gelişigüzel izlediler

Sigortam.kemiksiz’in yıpranmamış reklam yüzü olan adlı aktör Cengiz Bozkurt’un bile katıldığı matbuat toplantısında şirketin bakir reklam filmi dahi ilk defa kamuoyuyla paylaşıldı. Müşteriler üzere mebde netliği mesajının verildiği reklam filmi, şirketin müşterilerine 7/24 selis tıpkı biçimde sunduğu asetat hizmeti eğlenceli bir dille yansıtıyor. Reklam filmini basın mensuplarıyla alay malay izleyen Bozkurt, “Sigortam.kesin kabilinden hem doğru hem yenilikçi benzeri markayla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Rakamlarla Sigortam.açık

· Sigortam.açık, bünyesindeki 10 müşareket ile ayda 135 milyon oturum kayran ve Türkiye’de genel ağ kullanıcılarının %65’inden fazlasına kontak fail iLab girişimi kendisine 2000 yılında kuruldu.

· Türkiye’dahi ve dünyada online sigorta brokerliğinin öncüsü olan şirket, kurulduğu günden bu yana 7 milyona andıran müşterinin hayatına dokundu.

· 675 çalışanıyla müşterilerine bakım veriyor.

· 22 sigorta şirketiyle etkin Sigortam.kesin, 2,55 milyon maaş toplam konuşma ile ve google’de yüzdelik 92 aranma oranıyla Türkiye insurtech ekosisteminde lider konumda.

Eskimemiş reklam filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Sigortam.net hakkında

Sigortam.açık, Mart 2001’birlikte T.C. Başbakanlık Hazne Müsteşarlığı Sigortacılık Umumi Müdürlüğü’nden Sigorta ve Reasürans Brokerliği ruhsatlarını alarak faaliyetlerine başladı. Türkiye’nin evvel ve şef sayısal sigorta platformu Sigortam.açık, kasko, zorunlu gidiş geliş, afiyet, DASK, konut, cep telefonu sigortası alanında 22 sigorta şirketine ilişik teklifleri kıyas, satın alma ve koca sonrası hizmetleri sunuyor.

iLab Karşı

iLab, erken etap ve büyümekte olan teknoloji girişimlerine envestisman işleyen Türkiye’nin önder dijital tüketici platformudur. Kurulduğu 2000 yılından bu yana alanında öncü internet şirketlerine yaptığı yatırımların yanında kullanılmamış platformları hayata geçiren ve büyüten iLab, Türkiye’nin dijital inkılap sürecinde nazik gösteriş oynamıştır. 

Takım şirketleri seri ilanlar kategorisinde kariyer, yurt ve araba dikeylerinde, fintech kategorisinde sigorta ve para dikeylerinde, kıyas kategorisinde seyahat, e-ticaret alanlarında ve ayrıca B2B platformlarında operasyonlarına bitmeme etmektedir. iLab kol şirketleri zaman aylık bazda Türkiye’deki genel ağ kullanıcılarının %65’ine hizmet vermektedir.

iLab grup şirketleri: Kariyer.açık, Sigortam.kemiksiz, Arabam.com, Cimri.com, HangiKredi.com, EmlakJet.com, Endeksa, NeredeKal.com, ChemOrbis, SteelOrbis.

Share: