Sigorta sektörünün kullanılmamış gündemi: Duman

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

MEMLUK merkezli sigorta şirketi Altenative Risk Strategies (ARS) kötü endüstrisi amacıyla bakir benzeri hal üretti. Sigorta şirketinin sonuç ürünü, esrar, kenevir ve CBD antagonist (Cannibadol) işletmelerinin bugün karşılaştığı en mukavemetli sigorta sorunlarını karşılamak üzere özel adına düşünülmüş.

Reinsurancene’in haberine göre, kâin etraf koşullarında, yaman işletmeleri sigorta poliçeleri satın almaya veya poliçelerini yenilemeye çalışıyor ve şartların giderek sertleştiği bir sigorta pazarı yaşanıyor. Piyasada çok çok talebin olduğu bu ortamda, gerekli poliçe anlaşmalarının çokları üzere makro ölçüde elan erdemli prim oranları ve daha yüksek kesintiler yaman işletmelerini yumruk durumda bırakmış gözüküyor.

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak Kanada’birlikte ve BENDE’nin birçok eyaletinde duman kullanımına yasalı yerine cevaz veriliyor. Kötü üretimi fail şirketlerse yasalı piyasa düzenleyicileri aracılığıyla düzenlenmesine karşın sigorta şirketleri aracılığıyla efdal riskli görülüyor. Şirketlerin riskli yerine değerlendirilmesinde en oylumlu sebepse haddinden fazla kullanılmamış olan şirketlerin geçmişe dayalı sigorta şirketlerini istiğna edecek bir veri sağlayamaması. Küsurat sigorta maliyetleri yaman şirketlerinin sayısının dahi artmasıyla anbean büyüyen aynı ülkü haline geldi.

Sigorta şirketi ARS, yaman şirketlerine maliyetlerini düşürmelerine, akçe akışını iyileştirmesine ve dünyalık biriktirmesine apotr olabilecek rekabetçi ve almaşık bir risk transferi çözümü oluşturdu. ARS’in sigorta poliçesi programı ‘Cannabis Captive Solutions’ kötü şirketlerinin kaba çevre şartlarına karşılık namına oluşturuldu.

ARS Genel Müdürü Eric Rahn bakir sigorta programını açıklarken, “Çokça birkaç ödence talebi olan veya tek talebi olmayan ayrımsız sigorta müşterisi, gelecekteki potansiyel sigorta talepleri (rezervler) üzere kullanılmak için özkaynak oluşturur. ARS Captive Solutions, aynı kötü işletmesi için esnek, akçe açısından seyyal kalmanın, riskleri azaltmayı yönetmenin ve para biriktirmenin kullanılmamış ve canlı benzeri yoludur” ifadelerine saha verdi.

Rahn açıklamasına şu sözlerle bitmeme etti: “Tütün endüstrisinin serencam 6 yılda derhâl ortaya çıkmasını izlediğimizde, sektörün anadan görme sigorta ürünleri ve pazarlarında kapalı kaldığını gördük. Çokça bir iki esbak veriye cemaat tıpkısı sektörde primler sertleşmeye bitmeme ediyor. Nitelikli şirketlere mütenavip risk çözümleri sunma ihtiyacı olduğunu görüyoruz. Şu anda amme ve özel sektörde uluslararası (Kanada ve ÇAKER) esrar şirketleri, son etap düzenlenmiş tıpkı endüstride erdemli riskli olarak kategorize edilmektedir. Eskimemiş ARS Cannabis Captive sigorta çözümlerimiz sebebiyle işletmeler, işlerini müzaheret etmek, risk aktarmak ve sigorta maliyetlerini gelişmemiş sürede hafifletmek için gerekseme duydukları teminatlara binnetice erişebilecek.”

Sigortacı AXA erinç satarak küçülüyor

 

Rusya’birlikte sigorta sektörü amacıyla yıpranmamış dönüş

 

Sigorta şirketi bambaşka işle ilgilenemeyecek

 

Share: