Sevdiğiniz meyveye bakarak karakteriniz!

İşte severek yediğiniz meyveye göre ıra analizi…

’ 

Şayet sunu sevdiğiniz semere PORTAKAL ise…

Bitmeyen sabır ve iradeye sahip tıpkısı karaktere sahipsiniz. İşlerinizi aheste fakat uzun inceleyerek yapıyorsunuz; pinti çalışmaktan da asla yılmıyorsunuz. Yüreksiz olma ihtimaliniz haddinden fazla faziletli; fakat emniyetli ve sözünün eri tıpkı arkadaşsınız. Partnerinizi ince eleyip kesif dokuyarak seçiyor; ve onu kamu kalbinizle seviyorsunuz. Anlaşmazlıkları hangi pahasına olursa olsun engelliyorsunuz.

’ 

Eğer sunma sevdiğiniz meyve ELMA ise…

Cebi Delik, fevri ve lafını sakınmayan bir insansınız; kaba ve öfkeli benzeri yapınız var. Çok gür tıpkısı düzenleyici olmasanız birlikte, bu bereketli bire bir lider olmayacağınız anlamına gelmiyor. Çabuk karar ita ve ileriye çevrilmiş adımlar atmada çokça iyisiniz. Seyahat etmekten hoşlanıyorsunuz. Partnerinizle beraberken gözleriniz ışıldıyor. İçinizdeki emanet sevincini tek söndürmüyorsunuz.

’ 

Şayet genişlik sevdiğiniz sonuç MUZ ise…

Çırılçıplak yıldızı dişi, ayık ve müşfik ayrımsız yapınız var. Sıkılgan aynı insansınız ve sıkça özgüven eksikliğinizin kurbanı oluyorsunuz. İnsanlar sizin hafif yüzlü oluşunuzdan yararlanıyor. Partnerinizin sizi hem ruhsal hem fiziksel kendisine çekmesi gerekiyor; ve karşısındakini tanıdıkça seven aynı yapıya sahipsiniz. Tabiatınız gereği, ilişkileriniz birlikte tınlamalı oluyor.

’ 

Şayet arz sevdiğiniz yemiş KİRAZ ise…

Hayat sizin için haddinden fazla da imanlı değil. İnişli mezun aynı yaşamınız var, özellikle da arzulu anlamda… Daha kendiniz amacıyla tam birikime ehil olmadığınızı, hala kıtipiyoz meblağlarla uğraştığınızı düşünüyorsunuz. Tahammülfersa bire bir tayf gücünüz var, doğurucu çalışmalarda bulunmaktan hoşlanıyorsunuz. İçten ve vabeste aynı partnersiniz; fakat duygularınızı tabir etmekte zorlanıyorsunuz. İçten ve sadık bire bir partnersiniz; ancak duygularınızı tabir etmekte zorlanıyorsunuz.

’ 

Eğer genişlik sevdiğiniz meyve ÜZÜM ise…

Umumi namına iri tıpkı insansınız; fakat sıkça şappadak parlamalarınız bile oluyor; fakat tez yatışıyorsunuz. Pir olan gelişigüzel şeyi seviyorsunuz. Yunak ve içtimai bir koca olmanız cihetiyle çevrenizde popülersiniz. Yaptığınız seçkin şeyden zevk alıyor; tıpkısı çalkantı ve enerjiyi partnerinizin da paylaşmasını istiyorsunuz. İnsanlar sizinle beraberken sıkılmıyor; zira onlara önerecek haddinden fazla şeyiniz var.

’ 

Şayet yeryüzü sevdiğiniz sonuç ŞEFTALİ ise…

Oldukça hareketli bir yapıya sahipsiniz. Yaşamayı seviyorsunuz. Dostluklar hayatınızın vazgeçilmez bir parçası… Olayları büyütmüyor ve çabuk bağışlıyorsunuz. Vazıh yavuklu ve iyi tıpkısı insansınız. Müstakil ve hevesli karakteriniz sizi tuttuğunu koparan bir kayırıcı yapıyor. İdeal benzeri eş ve tutkulu tıpkısı aşıksınız; fakat sevginizi diğer insanların gözü önünde göstermekten hoşlanmıyorsunuz.

’ 

Eğer yer sevdiğiniz kâr AYVA ise…

Mütevazi ve muhafazakar benzeri kişiliğiniz var. Derinliğine düşünen ve tetik tıpkı yapıya cemaat olmanız zımnında, hiçbir işi aceleye getirmiyorsunuz. Hırslı aynı insansınız; teferruat ve sayılarla mücahede gerektiren işlerde gayet başarılısınız. İnsanların yanlışlarını takkadak görebiliyorsunuz. Partnerinizi seçerken, görünüşünden haddinden fazla zekasına derece veriyorsunuz.

’ 

Eğer sunu sevdiğiniz semere ARMUT ise…

Aklınıza birşey koydunuz mu muhakkak başarıyorsunuz; ancak umumi namına değişken ve başladığı işi bitirmekte zorlanan ayrımsız yapınız var. Çünkü emeğinizin sonucunu tezelden dercetmek yahut yeniden sonucun hangi olacağını farz etmek istiyorsunuz. Zihinsel uyarılmalara açıksınız ve düşünüm bazında tartışmalardan hoşlanıyorsunuz. Haddinden Fazla çabuk arkaşadaşlık kurabilseniz da, ilişkileri bitmeme ettirmekte dava yaşıyorsunuz.

’ 

Eğer sunu sevdiğiniz meyve İNCİR ise…

Yavaş, ayık ve duygun benzeri yapıya sahipsiniz. Sosyalleşmekten hoşlansanız bile, anlaşılan tıpkısı mesafeyi korumaya ilgi gösteriyorsunuz; kendinize sakladığınız tıpkısı düz herhangi bir ahit olmalı… Güllabi, tez kavrayan ve cin üzere aynı adam olmanız cihetiyle, alelhusus hisse senedi yaşamında tepeye oynuyorsunuz. İnatçı bire bir insansınız. Partnerinizde tutkulardan önceki beyine bakıyorsunuz.

’ Eğer sunma sevdiğiniz semere KAVUN ise…

Cesur tıpkısı insansınız; olup biteni, başınıza gelenleri natürel karşılıyor, üzerinde durmuyorsunuz. Ağır Ezgi kişiliğiniz ve cömert yapınız zımnında insanlar size çekiliyor. İş yaşamında tuttuğunu koparan tıpkı insansınız; akla yatkın zamanda akla yatkın yerde olmakta ustasınız. Eskimemiş insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı ana üzerindeki genişlik faal silahınız; humor anlayışınız! ’ Sabahleyin ’ ’ ’ 

Share: