Sanata envestisman ne kazandırır? İşte yanıtı

Dünyanın yer eke 10 yöneticisi beyninde akseptans edilen Muhtar Şehir, 3M Umumi Heyet’na seçildi. Halen Coca Cola Umumi Heyet Başkanlığı ve CEO’luğu görevlerini yürüteç Site, 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren 3M’nin Umumi Heyet’nda fariza matlup
Coca Cola Umumi Heyet Başkanı ve CEO’akarsu Muhtar Kent, 3M’nin Umumi Heyet’na seçildi. 1 April 2013 tarihinden itibaren 3M Yönetim Kurulu Üyesi yerine görev algı olan Kocabaşı Kent’mağara yıpranmamış göreviyle ilgilendiren 3M Umumi Heyet Başkanı ve CEO’su Inge G. Thulin şunları söyledi: “Sayın Muhtar Kent’in Hile Kurulumuza katılmasından etraf sonuç evre mutluyuz ve balaban sevinme duymaktayız. Kendisinin şirketimize çokça altın aynı idare anlayışı ve repertuvar katacağına olan inancımız sonsuz”.
Toptan aksiyon dünyasının sunma itibarlı yöneticilerinden olan Muhtar Şehir, Mütemmim Besin Forumu’nun Insan Başkanı ve Dış Politika Derneği’nin üyesi. Acun Konuşu Forumu’nun Uluslararası İş Konseyi Başkanlığı’nı yürütmekte olan Şehir, geçmiş dönemde BENDE-Çin İş Konseyi Başkanlığı’nı üstelik yaptı. Güdük ayrımsız süre geçmiş BENDE Başkanı Barrack Obama ve Dışişleri Bakanı Hillary Clinton eliyle Güneydoğu Asya Ülkeleri üzere Avangart Kişilikler Grubu’na seçilen Şehir, Uluslararası Özel Olimpiyatlar Birliği, Ronald McDonald Çocuk Vakfı, Catalyst ve Emory Üniversiteleri’nin dümen kurullarında birlikte fariza yapıyor.
2005 yılında Coca Cola Yıldız Asya, Avrasya ve Orta Doğu Kol Başkanı olan Kocabaşı Kent, 2008 itibariyle Coca Cola’ya CEO namına atandı ve 2009 yılında de Coca-Cola Umumi Heyet Başkanı oldu.
Tarsus Amerikalı Koleji’ni mütemmim Kocabaşı Kent, 1978 yılında üniversite eğitimi amacıyla gittiği İngiltere’de Hull Üniversitesi Iktisat Bölümü’nden çıkışlı oldu. Okan Üniversitesi’nin 2010 yılında verdiği Fahri Doktora unvanına layık görülen Kocabaşı Kent, evli ve iki yavru babasıdır.

Share: