Rum Sigorta’evet Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı armağan

Rum Sigorta, mal sektörünün arz yenilikçi projelerinin ve üstün pazarlama başarılarının değerlendirildiği Sardis Ödülleri’nde üç ayrı ödülün sahibi oldu. Sigortacılık ürünlerini; transparan, anlaşılır ve samimi ayrımsız vasıta ile tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen dijital sigortacılık servisi “Juno” ile “Sunu İyi Canlı Aplikasyon” kategorisinde Değerli Sardis ve “Eser ve Bakım İnovasyonu” kategorisinde Sim Sardis ödüllerine müstahak görülen Rum Sigorta, BOĞUNUK (Azrail Analitiği) projesiyle bile “Bilim Kullanımı” kategorisinde Gümüş Bağış kazandı.

“Juno ile dijitale alışmış bakir nesle seslenme ediyoruz”

Mediacat vasıtasıyla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Sardis Ödülleri’nde üç ayrı ödüle müstahak görülmekten dolayı iri benzeri mutluluk duyduklarını tamlayan Rum Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Kerem Erberk, “İki kategoride ödül aldığımız ve klasik sigortacılık terimlerinin asgari seviyede kullanıldığı “Yeni zürriyet dijital sigortacılık servisi juno, kullanılmamış nesle hitap eden, kullanma kolaylığı ve deneyimi yöre plana çıkaran yarar, ağır ezgi ve beliğ tıpkı çevirici özellikleriyle özen çeken benzeri aplikasyon. Juno’nun sunduğu önce sigorta servisi “Kırılır Mırılır”, kullanıcıların cep telefonlarını, uygulama üzerinden acilen gerçekleştirebilecekleri tahminî 1 an süren etkileşimli test sonucunda, ekran kırılmalarına alın çokça makul ücretlerle güvence altına almalarını sağlıyor. Önümüzdeki süreçte bile juno’yu ilişik servisler ile zenginleştirmeye ve geliştirmeye bitmeme edeceğiz” dedi.

“DONUK Kamera Analitiği projesi müşterileri yakından tanımayı kolaylaştırıyor”

“Marifet Kullanımı” kategorisinde Sim Bergüzar kazanan MAT Azrail Analitiği projesiyle ilişik açıklamada bulunan Rum Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Almaç memnuniyeti ve sadakatini artırmaya müteveccih aksiyonları içeren ayrımsız ekosistem kendisine bakım veren projemiz, müşterilerimizin şirketimize kattığı ve katacağı değer ve potansiyelleri kesim içre ve dışında; işaret/ hizmet alımlarında, ikbal, tabiat, gerekseme, doğrulum, tercih ve davranışları üzerinden şekillendiriyor. Haddinden Fazla boyutlu segmentasyon yapısı sebebiyle müşterilerimizi henüz degaje ayrımsız perspektiften tanımamızı dahi kolaylaştırıyor. Projenin makine öğrenimi algoritmaları ile, müşterilerin yayın mübayaa ihtimalleri ve eğilimlerini durum edebiliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin arz çok ihtiyaç duyduğu ya dahi kâin riski minimize etmesi üzere satın alması arz lazım ve mübayaa ihtimalinin sunma erdemli olduğu ürünleri tayin ederek, onlara sunabiliyoruz” diye konuştu.

Anadolu Sigorta’nın projesine ‘genişlik prestijli’ bağış

Küçük Asya Sigorta’nın Ruh Raporu’na Mercom ARC Awards ve IADA’dan hediye

Rum Sigorta, ‘Elektrikli Komütatör Sigortası’ ile yer dostu araçları sigortalıyor

Share: