Rum Sigorta, “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” seçildi.

Sigorta sektöründeki başarısını aldığı ödüllerle tescillemeye bitmeme fail Küçük Asya Sigorta, muhteşem aynı ödülün henüz sahibi oldu. Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırı gelişim birliğiyle ve Deloitte Türkiye’nin katkılarıyla gerçekleştirilen, B2B Excellence Awards’ta Mütemmim/ Hususi Esenlik Sigortası kategorisinde ödüle layık tanıdık Küçük Asya Sigorta, 19 ayrımlı kategoride belirlenen “Türkiye’nin Sunma İtibarlı İş Ortakları”ndan biri oldu.

Türkiye’nin Bildirme İtibarlı İş Ortağı seçildikleri B2B Excellence Awards’ın “Tamamlayıcı/ Özel Esenlik Sigortası” kategorisinde bergüzar kazanmaktan muhit balaban bire bir bahtiyarlık duyduklarını tamlayan Anadolu Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Asillik Erberk, “Keyif sigortaları alanında berenarı degaje bire bir kitleye cemaat olmakla beraber, sektördeki payımızı seçkin güzeşte devir artırmaya bitmeme ediyoruz. Bu noktada bulunan ve gizil müşterilerimizin bize olan güveni az çok önem taşıyor. Kadro kendisine bu güveni ve sadakati üst seviyelerde burulmak ve elimizden gelenin yer iyisini beğenmek için çalışmaya devam ediyoruz. Marketing Türkiye, Kuantum ve Deloitte tarafından aldığımız bu ödülün üstelik başarımızın majör bir göstergesi olduğuna inanıyorum” diyerek konuştu.

B2B Excellence Awards’ta “Türkiye’nin Arz İtibarlı İş Ortakları”nın çalışmaları güzeşte sene olduğu gibi bu yıl bile kapsamlı aynı araştırmayla değerlendirildi. Toplamda 70 bin dakikayı aşan, 12 ilde 2 bin 800 işletmeyle gerçekleştirilen araştırı sonucu Türkiye’nin Genişlik İtibarlı İş Ortakları belirlendi. Kuantum Araştırma yoluyla yapılan araştırmaya dünyanın yeryüzü şişman danışmanlık şirketlerinden Deloitte Türkiye uzmanlığı ulama sağladı. 19 kategoride önce üçü oluşturan Türkiye’nin önde mevrut başarılı firmaları seçildi.

Rum Sigorta çıkmaz hayvanlarına destek oluyor

Küçük Asya Sigorta, kadına müteveccih çabuk uğraş çağrısına bindi oldu

Küçük Asya Sigorta’ya “Yapay Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Share: