Rum Sigorta bu yıl bile The Bodrum Cup’ın gold sponsoru

Rum Sigorta’nın dördüncü defa gold sponsorları ortada saha aldığı, bu yıl 33’üncü yılını kutlayan Akdeniz’in sunma büyük deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup’ın Bodrum-Çökertme rotasındaki Anadolu Sigorta etabı 20 Teşrinievvel’birlikte gerçekleşti. 

American Hospital The Bodrum Cup’ın bu yılki rotası; mail zamanda Türkiye’yi dikçe etkileyen orman yangınlarının çıktığı bölgeler namına belirlendi. Anadolu Sigorta etabında yelkenler, Bodrum- Cep rotasını izleyerek orman yangınları sırasında benzersiz bire bir tesanüt örneği gösteren sivil ve resmi bilcümle bilinmeyen kahramanlara duyduğu minnettarlığı sergiledi.

American Hospital The Bodrum Cup’a bu sene 4. kat müzahir olmaktan bahtiyarlık duyduklarını belirten Küçük Asya Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, “Bu yıl geçtiğimiz yıllardan değişik adına, adım rotamızın şanlı tıpkı anlamı vardı. Gelişmemiş ayrımsız süre ilk ülkemizde meydana gelen yangınlardan etkilenen bölgelerden biri olan Cep’deki itfa faaliyetlerinde gösterilen dayanışmayı bu vesileyle tıpkısı misil daha tesmiye etmek istedik. Bu organizasyonun bire bir parçası olmaktan antrparantez memnuniyet duyuyoruz. Gayrı yandan ülke ekonomisi açısından iri ehemmiyet haiz denizcilik sektörünün sigortalarında tafsilatlı yıllardır şef olan tıpkısı şeriklik kendisine, ticari dara gemilerinin yanında, hususi ve ticari gayeli çıkma tekneleri, havza inşaatı yenileme projeleri, yat limanı ve liman işletmelerinin sorumluluklarına ilgilendiren sigorta teminatları sağlamayı sürdürüyoruz. Denizcilik sigortası yaptıran müşterilerimizin herhangi bir ant yanındayız. Bu alanda düzlük takanak faal yapıya, tecrübeli ve ehlihibre personele sahibiz” diye konuştu.

Sönmez 23 Teşrinievvel’da Ağanlar Tersanesi’nde planlı bergüzar töreninde Cruser A birincisi Lone Raver’a ödülünü sunma etti.

Rastgele sene domestik ve ecnebi binlerce deniz meraklısını Ekim ayında Bodrum’dahi ayrımsız araya getiren American Hospital The Bodrum Cup’a bu sene 150’den aşkın mıntıka, 1500’ü aşkın denizci ve 10.000’in üzerinde mihman katıldı.  5 etabının gerçekleştiği yarışlar süresince muhtelif ekin tekellüm etkinlikleri dahi düzenlendi. 21 Teşrinievvel tarihinde Çökertme’de ülkemizin önde gelen jaz piyanistlerinden Soyluluk Görsev performans sergiledi.

23 Ilk Teşrin Cumartesi haset Ağanlar Tersanesi’nde bağış töreni yapılarak, çok sayıda kategorinin birincisine birlikte ödüller verildi. Ihsan töreninin peşi sıra ise ünlü şarkıcı Teoman, Ağanlar Tersanesi’nde sevenleriyle buluştu. Bu yıl yarışların şampiyonu Hızır 1 olurken, Bitci Challenge Cup’ta ise Beluga bir numara oldu.

Teoman konserinin birlik geliri, The Bodrum Cup organizasyonu aracılığıyla Bodrum Engelliler Esenlik Vakfı, Türk Eğitim Vakfı Prof. Dr. Galip İsen Eğitim Bilimi Fonu ve Bodrum Deniz Istirdat Derneği’ne bağışlandı.

Küçük Asya Sigorta, Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksinde!

Küçük Asya Sigorta’ya Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı armağan

Share: