Rihanna üçüncü öğün milyarderler listesinde

Rihanna, 1,4 bilyon dolarlık servetiyle üst üste üçüncü kat Amerika’nın genişlik canlı kendi servetini öz yaratan kadını oldu.

Yıldız hanende, Savage X Fenty bağırsak çamaşırı markasının yüzde 30’una eş. Ayrıca 2020’bile 550 milyon dolar dirimlik elde eden Fenty Beauty’nin de yarısına erbap. Servetin sair yarısı ise Fransız ekstrem moda holdingi LVMH’ye ilişkin.

Elan ilk üstelik milyarderler listesinde düz bulan Rihanna, 2019’üstelik New York Times’a asla tıpkısı mülk kazanmayı planlamadığını, bu cins unvanların kendisini çalışmaktan alıkoymayacağını söylemişti.

“Servet benim üzere erek olmadı”

Dokuz sefer Grammy Ödülü kazanan hanende; “Mal benim için tasavvur olmadı; temas ahit tıpkısı başkasına arkalama edebileceğim aynı araçtı. Acun, sizi kıytırık yanlış şeylerin öncelikli olduğuna inandırabilir ve bu, hayatın özünü, hayatta olmanın ne demek olduğunu epey kaçırmanıza sebep tamam” dedi.

2012 yılında, Rihanna bire bir yardımseverlik fonu olan Clara Lionel Vakfı’nı (CLF) başlatmıştı. Web sitesine bakarak, oluşumun amacı; terbiye ve iklime peklik girişimlerini bakmak.

Forbes listesinde kayran düz tıpkı bambaşka dikkat calip beniâdem ise 1,8 bilyon dolarlık servetiyle 41 yaşındaki Kim Kardashian. Antrparantez özlük servetini düz yazı fail milyarder kadınlar beyninde Oprah Winfrey, Sheryl Sandberg da yer alıyor.

Rihanna ve Peter Jackson milyarderler listesinde

 

Rihanna gine taşınmazlar yatırımına yöneldi

 

Rihanna milyarderler listesine ismini yazdırdı

 

Share: