Paris’e 2030’dan itibaren dizel ve benzinli vasıta girişi haram

Makine dünyası, işaret sevenler, ‘arabam yok’ diyenler, rate kilometre el değmemiş çevirici peşinde koşanlar, bütçesi 2. el’e ayarlı olanlar üzere ‘Wowwo’ kapısı açıldı. Kefil, güven derdiyle bunalanlar için ‘çağ ahiz’, 4 teker hayaliyle yananlar için ‘kavuşma’ zamanı…

Düne kadar şaşkınlık, cümbüş yaratan bir olaya ‘vovvv’ çekilirdi.

Şimdilerde espri ‘Wowwo’ ile değişti. Ve e-tecim anlayışı de…

AVRUPA’NIN 2. UMUM AÇKI DEVİ

Bünyesinde bölüt kilitsiz küreksiz firmalar barındıran ünlü Yeşil Ana Ortaklık’in global nidayı taca attıran ekip şirketi “wowwo.com”, cesaret kartına yıprak sakıt ‘hisse senedi’i ‘nostalji’ sepetinden çıkarıp, yeniden hayata geçirdi. Vezneci kredisiyle karışmak istemeyen her Türk vatandaşını şalter sahibi yarmak amacıyla yola sâdır e-ticaret sitesi bu arada, “Avrupa’nın 2. ahali vasıta devi” koltuğuna da oturdu.

TÜRKİYE WOWWO.COM’U KONUŞUYOR

Wowwo.com, siyasal, diplomatik, askeri, epey yoğun, epey krizli, bunca art arda mevrut ruzname içinde birlikte Türkiye’ye ‘otomotiv’i konuşturan benzeri bulunak olmanın övüncüyle…

2. umum ve başarısız kilometre arabaları, rakipsiz ve streç ödeme koşullarıyla kefilsiz, banka kredisiz ve senetle taksitli satma eden e-ticaret girişimi kendisine akıbet günlerde parçalanmamış Türkiye’nin dilinde.

FIRSATLAR SİTESİ

Wowwo.com,  serbest açacak portföyü ve  hizmetiyle, girene, bakana, seçene vesile üstüne okazyon sunan aynı tümce.

Zira…

BMW’den Audi’ye, Chevrolet’den Honda’ya, Land Rover’dan Opel’e, Jaguar’dan Maserati’ye, Renault’dan, Jeep’e umum dev markalar, kullanılmamış modelleriyle, yeryüzü haddinden fazla demet görenleriyle, yeryüzü makul fiyat seçenekleriyle 6 binden fazla araç, benzeri arada. Üstelik ayrımsız ‘tık’la bilgisayarınızda, cep’inizde… 

ÖNEL FARKI İNDİRİMİ UYGULAMASI  

Genişlik ilkin, açacak alırken banka yüreklilik skoruna bakılmadan yapılan onaylama, Banka yüreklilik hakkınızı azade bırakan, satarken ya bile mübadele etmek istediğinizde tüketiciye sağlanan katlanılamaz kolaylıklar, ferasetsiz ödemede mehil farkı indirimi uygulaması, wowwo.com’un çekicilik noktaları. Amma bunlar hoppadak bir kaçı.

TÜRKİYE’YE YAYILMIŞ AKTIF TESLİMAT AĞI

Kül araçların expertizinin yapıldığını, İstanbul, Ankara ve İzmir’dahi üç showroom bulunduğunu tamlayan, Türkiye’nin herhangi bir köşesine teslimat sağlayıcı faal tıpkısı ağa topluluk olduklarını vurgulayan yetkililer,  “Dilerseniz aracınızı istediğiniz antlaşma Wowwo‘evet kavrayışsız satabiliyorsunuz. Mütezayit hüccet borcunuzu bu şekilde ve indirimli namına kapatıp, üstünü nakit alabiliyorsunuz” diye konuşuyor.

Sunulan bilgiye bakarak vezneci kredisiyle karşılaştırdığınızda Wowwo avantajları şöyle sıralanıyor.

İŞTE O AVANTAJLAR…

* Vezneci itimat skorunuza bakılmadan onaylanıyorsunuz.

* Açki almaya gittiğinizde “bana vezneci kredisi menfaat mı?” endişeniz olmuyor, kendinizden ve çekicilik gücünüzden eminsiniz. Dolayısı ile şalter pazarlığında eliniz ruhlu oluyor. 900′ den çok örgen galerimizde bu gücünüzü değer avantajına çevirebiliyorsunuz.

* Vezneci krediniz bloke olmuyor, ileride ayrımsız güven ihtiyacınız olduğunda bankadan kredi çekebiliyorsunuz.

* Uzlaştırıcı aldınız, 1 yıl sonraları kıymak yahut değiştirmek istediğinizde idraksiz ödemede, Wowwo vade farkı indirimi uyguluyor resülmal borcunuzu tenzilatlı kendisine kapatabiliyorsunuz. Vezneci kredisinde önden ödediklerinizin çoğu faiz gideri olduğu amacıyla, anapara borcunuz azalmıyor ve ödemiş olduğunuz bedellerin çoğu faize gidiyor. Ayrıca bankalar erken kapama ile ilgili temas repo indirimi üstelik uygulamıyor.

* Aracınızı harcamak isterseniz, önce banka kredisini bloke etmek, bankanın rehinini dercetmek ve sonrasında aracın devrini yapmanız gerektiği için aracınızı satmanız zorlaşıyor ve vezneci kredisi bitene büyüklüğünde kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. Wowwo’da ise aracınızı satmanız haddinden fazla görgüsüz, aracınızı satın alacak güç ile beraber Wowwo’evet gelmeniz ehliyetli.

6. Dilerseniz aracınızı istediğiniz antlaşma Wowwo’evet anlayışsız satabiliyorsunuz. Artan belgit borcunuzu bu şekilde ve tenzilatlı kendisine kapatıp, üstünü nakit alabiliyorsunuz.

7. Dilerseniz, burhan ödemeleriniz devam ederken Wowwo’dan kullanılmamış tıpkı açar ile değişme edebiliyorsunuz.

8. Yönlendirdiğiniz gelişigüzel müşteri üzere 1000 TL’ lik belgit ödemeniz, SİL-TAKSİT sistemi ile siliniyor.

9. Wowwo, aracınızın kasko bedelini burhan ödemelerinize arttırma ika kolaylığı sağlıyor.

Yani söylenen o ki, “Bbir tıkla giriyorsunuz, seçtiğiniz, beğendiğiniz, arzu ettiğiniz arabaya biniyorsunuz. Hem de güvenli ayrımsız uygulamayla…”

Elan şalter sahibi değilseniz siz üstelik Wowwo diyebilirsiniz…

Share: