Otomobile kırat zammı

Bakir Değnek büyüdü, değişti ve alışılmamış tıpkı görünüm kazandı. Üzerinde yükseldiği, Volkswagen’mağara Parçalı Platform Yönetimi (MQB) sebebiyle ayrımsız geçmiş jenerasyona göre 94 mm uzayan dingil mesafesi, ona sadece işlek tıpkı vizyon kazandırmakla kalmıyor, tıpkı zamanda bağırsak konfor alanının genişlemesini ve bagaj hacminin 71 litre henüz genişleyerek parçalanmamış 351 litreye ulaşmasını sağlıyor. Demincek onunla çıktığınız yolculuklardan elan nazik esenlik alacaksınız.

Alışıla gelmişin dışında, farklı…

Bire Bir otomobili diğerlerinden henüz etkileyici kılan bildirme muhteşem sebep karakteridir. Kullanılmamış Çevgen size, diğerlerinden farklı kılan özelliklerinizi otomobilinize de kazandırabilme imkânı sunuyor. İsteğe sınırlanmış kendisine sunulan 3 ayrımlı manzara seçeneğiyle aracınızın içini Tropik Turuncu, Resif Mavi evet dahi İpek Sim ile renklendirebilirsiniz. 14 ayrımlı dış kalite seçeneği ve delici jantlarıyla özlük Kullanılmamış Değnek’nuzu oluşturun. Çünkü Kullanılmamış Değnek; Olması gerektiği kabil değil, olmasını istediğiniz kadar…

Sınıfının üzerinde teknolojiler

Bakir Çevgen, size çok şaşırtacak. Bugüne büyüklüğünde yemeden içmeden kayırıcı derslik otomobillerde görmeye menus olduğunuz dayanıklı çok yenilikçi kumanda mesafe birimi, Kullanılmamış Değnek’da isteğe ilişkin adına alınabiliyor. 10.25” genişliğindeki eskimemiş yavru Sayısal Semptom Paneli “Active Info Display” Volkswagen’dahi ilk defa Kullanılmamış Çevgen ile sunuluyor. Yenilenen küşayiş yüz tasarımlarıyla anne sürüş bilgilerinin yanında vukuf-cümbüş sistemi ekranında görüntülenen telefon rehberi, uzunçalar kapağı, radio istasyonu bilgilerini ve çok henüz fazlasını zorlamasız takip etmenizi sağlıyor.
Avek Otomotiv İstanbul Tekstilkent, Çanakkale ve İstanbul Ümraniye Volkswagen Çıkışlı Satıcılığı ile müşterilerine geniş emsal yelpazesi ile showroomlarında bakım veriyor.

Share: