Mufassal vadeli Bitcoin yatırımcısında yıpranmamış rekor

İtalya’nın Verona şehrinde bulunan charter havayolu anadan görme ödeme araçlarının birlikte Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve XRP üzere saklı yazı servet birimlerinde bile ödeme almaya başladı.

Fast Private Jet’in Kurucusu ve CEO’su Mauro Da Rosa, “Güncel teknolojik araçların kullanımı, kurumsal vizyonumuzun seçme antlaşma yüce aynı bileşeni oldu. 21. yüzyılın hızlı hızlı gelişen teknolojik ortamına neva sağlamaya müteveccih adımlarımız, şirketimizi farklılaştırarak havacılık endüstrisindeki büyümemizin bile lokomotifi oldu” dedi.

Mauro Dahi Rosa, bu sene gerçekleştirilen yegâne özel jet uçuşu için natamam milyon dolar ödeme aldıklarını bununda sektörde küresel çapta ve biricik kalemde yapılan en nazik saklı yazı servet işlemi olduğunu söyledi.

Saklı Yazı geçenlerde bildirme önemli para birimi olacak 

İtalyan Fast Private Tepkili Uçak 2020’den itibaren saklı yazı mal biriminde ifa kabul etmeye başlayarak toptan havacılık endüstrisinde benzeri umde imza attı.

Mauro Da Rosa, şirketin mecmu ifa işlemlerinin yüzdelik 33’ünün Bitcoin ve ayrımsız kripto para birimlerinde gerçekleştirildiğini ve gelişmemiş sürede kriptonun yegâne değilse üstelik arz muhteşem mal birimi haline geleceğini anlattı.

2022’nin kripto dünyalık envestisman trendleri

 

Kripto paralarda taraf dun!

 

İngiltere Dalan Bankası’ndan “saklı yazı mal”uyarısı

 

Share: