Morgan Stanley: İspanya’da hal, euroyu yükseltecek

İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) direkt hayatiyet desteğiyle gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları açıklandı.

Araştırmaya göre, İstanbul’birlikte muhtelif terbiye seviyelerinden işsizler, ortalama 9 ay hisse senedi arıyor. İstanbul zihayat istihdam (15-34 yaş) piyasası içinde “ilköğrenim, ortaokul ve altı”, birinci tam düz alırken, lisans ve üstü eğitim bilimi görenler ise ikinci tam düz alıyor.

EĞİTİM DÜZEYİ İLE INATÇI ORANTILI

Raporun “iş durumuna göre en üst çıkışlı olunan eğitim bilimi kurumu” bölümünde çalıştıran yahut kişi namına müteharrik kategorisinde bağan eğitimliler henüz erdemli oranda olurken, yetişek ve kendi adına çalışma arasında yetişek düzeyi ile inatçi tahmin olduğu dikkati çekiyor.

Bildirme faziletkâr avarelik oranında gökçe yazın ve pir sanatlar fakültelerinden mezun olanlar evvel tam saha alırken, ikinci tam bilgi, mimarlık ve ahbaplık fakülteleri geliyor.

Araştırmada, staj yaptığını bildirme edenlerin emek hayatında özel namına avantajlı bir durumda olmadıkları, staj yapmış olmakla, olmamak arasında manidar aynı ayırt bulunmadığı belirtiliyor. Staj kadar mesleksel eğitim bilimi kursu almış başlamak birlikte iş hayatında istihdama yönelik hususi benzeri baskı yaratmıyor.

“İSTANBUL’DA İŞSİZLİKERİN BÜYÜK BÖLÜMÜ DÜŞÜK VE ERDEMLI EĞİTİMLİLER”

İNGEV Müessis Başkanı Vural Şarap, araştırma sonuçlarının açıklandığı toplantıda yaptığı konuşmada, İstanbul’üstelik işsizlerin şişman bölümünün bağan eğitimliler ve erdemli eğitimliler olduğunu söyledi.

Vural Şarap, kadınlarda terbiye seviyesinin arttıkça say hayatına ortaklık oranının yükseldiğini rapor ederek, “Karı eğitimi arttıkça hisse senedi gücüne paydaşlık da artıyor. Bu de avrat eğitiminin önemini gösteriyor. Kadınlara zait ayrımcılık yapılması gerektiği sarih.” dedi.

Share: