Milyoner müteşebbis UFO avlayacak

William Sachiti, İngiltere’nin Norwich kentindeki eski bire bir Kraliyet Albeni Kuvvetleri üssünü satın aldı. Erbap olduğu otonom teslimat araçlarını tecrübe etmek amacıyla kullanılmamış aldığı alanı kullanan Sachiti’yi bu alanda tıpkısı üstelik sürpriz bekliyordu: Gelen çekirdeksel bombaları belirlemek için mergup bakım dışı mevdu tıpkısı radar sistemi.

Çoğu milyoner servetini fiyatlı arabalara ve begayet teknelere harcarken, William Sachiti servetini İngiltere Norwich’te Soğuk Savaş döneminden kalma bire bir insiyak istasyonu satın ahzetmek amacıyla kullandı.

“Fiyatlı hobim UFO bulacak”

İngiliz girişimci Sachiti, özerk araçlarını test etmek üzere hususi aynı kayran satın aldı, fakat milyoner müteşebbis bu alanda bonus yerine tıpkısı bile insiyak sistemi buldu. Demin Sachiti, bu sistemi tamirat etmeye çalışıyor ve “Bunu hayata geçirmenin bire bir yolunu bulacağım ve insanların onu kullanmanın en mebzul yolunu seçmesine izin vereceğim” diye kendine yıpranmamış aynı misyon ediniyor.

Devasa bütün, İngiltere’birlikte albeni defans istasyonu olan Neatishead’deki Krallık Hava Kuvvetleri’nde bulunuyor.

AMES Type 84 insiyak ünitesi yerine bildik bu vahit, 1962’den 1994’e büyüklüğünde faaliyetteydi ve çekirdeksel bombaları belirleme etmeye çalıştı. Sachiti, sistemi yeniden özgün amacı üzere kullanmayı planlamıyor, bunun adına insanların çağcıl dünyaya daha makul bir görev bulmasını umuyor.

Sachiti, bunun için birlikte popüler şehir Reddit’te bir huzur yayınladı ve bu radar sistemi ile ne yapması gerektiğini sordu. Milyoner, gelen öneriler üstüne birlikte serencam merhale çıplak uslu tıpkısı kasıntı sergiledi. Şayet UFO avlanması isteniyorsa o devir bunun için kullanılacağını tamlayan ünlü girişimci, “Fiyatlı hobim UFO bulacak. Şayet acun bunu istiyorsa, ego kimim ki yargılayacağım” diyor.

Sachiti, satın aldığı bu sürprizli düz üzere hangi büyüklüğünde ödediğini açıklamasa de 2010 yılında, 4,7 milyon dolarlık tıpkısı fiyatla satışa verilen bölge amacıyla hamile tıpkısı harcama yaptığı oranlama ediliyor.
Sachiti, boş zamanlarını dünyanın sorunlarını çözmek amacıyla kullanan bire bir robotist, bileşimli zekâ uzmanı ve müteşebbis. Antrparantez 250 milyon dolar değerindeki Kar-Go isimli şirketiyle, özerk araba kullanarak kargo paketlerini konfirmasyon ediyor.

Vesait; aynı adrese gidiyor, bagajını açıyor ve paketlerini tasdik ediyorlar. Bu siktirici vesait şu an için yemeden içmeden bayağı kolileri tasdik etse üstelik gerçekte bu koliler kargo yükünün yüzdelik 80’inini oluşturuyor.

ABD’nin sır belgeleri ortaya bundan sonra: Çekişme gemisinde UFO alarmı!

 

Uğraş milyonerler göçünü körükledi

 

Zihayat milyonerler pahalı alışverişleri erteledi

 

Share: