Marsh Türkiye’ye eskimemiş nakil

Müşterilerinin sektörlerine hususi risklerini etken bir şekilde yönetmeleri üzere üretken çözümler sunan Marsh’ın Türkiye ofisinde yıpranmamış bire bir atama henüz gerçekleşti. Marsh Türkiye Kurumsal Müşteriler Departmanı Direktörlüğü’hangi Emrah İbrahimoğlu getirildi.

Sigorta brokerliği ve risk yönetimi alanında dünyanın şef markası Marsh Türkiye’da gerçekleştirilen atamayla Kurumsal Müşteriler Departmanı Direktörü Emrah İbrahimoğlu oldu.

Ortaöğretim öğrenimini Saint Benoit Fransız Lisesi’nde tamamladıktan sonraları lisansını İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İngilizce Elektronik Mühendisliği bölümünde, faziletli lisans eğitimini ise Vukuf Üniversitesi MBA bölümünde tamamladı. Emrah İbrahimoğlu, kariyerine 1999 yılında Rum Sigorta’üstelik Hikmet Teknolojileri departmanında başladı. 2 yıl çözümleyici olarak görev aldıktan sonra 2001 yılında Marsh Türkiye’ye katılan İbrahimoğlu 15 yıl süresince değişik kademelerde görev aldı. Sonuç adına 2015-2020 yılları ortada Integra Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nde ‘Direktör’ adına görev yaptı.

Anadolu Sigorta, 2019 Yılı Cıvıltı Raporu’yla IADA Değerli Ödülü’nü kazandı

Ray Sigorta’nın sahibi Aegon’u satın aldı

 

Share: