Mali planlamada avlu sigortasının 4 kullanımı

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ DUYUM SERVİSİ

Geçmişte yaşam güvencesi, kişilerin emeklilik dönemlerinde dirimlik sağlaması amacıyla aynı riziko dalavere uzlaştırıcı namına kullanılıyordu. Ancak yaşam güvencesi çeşitlendirilmiş ve şümullü mali planlarda de makro tıpkı tekellüf oynuyor. Öncelikle makro olan hedeflerinizi belirlemeniz ve peşi sıra hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yaşam güvencesi seçeneklerinizi değerlendirmeniz. Mali planlamada sahn sigortasının sağlayabileceği dört heybetli yarar var.

Sağlık

Forbes’un haberine göre, bir nice insanın yaşam sigortası satın almasının esas nedeni, gittikçe sevdiklerinin mali durumunun bozulmamamasını sağlamak. yaşam güvencesi alelhusus dahi 35-55 gözyaşı arasındaki, kazanç oranının yeryüzü faziletli olduğu gözyaşı aralığında bulunanlar üzere berenarı koca. Bu yıllarda ölüm riski düşük olsa bile, bu ihtimalin gerçekleşmesi halinde sonuçları elan tahripkâr cins.

 Yetişek planlama

Hanay sigortasının tıpkı ayrıksı kullanımı bile poliçeden sağlanan nakdi eğitim bilimi giderleri amacıyla gidermek kabil. Fakat bu yolu seçecek olanların erdemli ölçülü tıpkı getiriye ya üstelik ayrıntılı vadeli tıpkı yatırıma ihtiyacı var. Eğer bu stratejiyi seçerseniz, yeğleme ettiğiniz poliçenin nakit değeri henüz sonra ailenize aktarılamaz. Bu stratejinin kontra yanlarından biri birlikte deneyim miktarının haddinden fazla daha güç büyüyecek olması. Bu nedenle durumunuza en uyan stratejiyi vermek amacıyla mal danışmanınızla görüşmeniz gerekiyor.

Emeklilik

yaşam güvencesi bire bir yatırım değil ancak, birikim özelliğini birlikte taşıyor. Hayat sigortasını benzeri ayrıksı sepet adına düşünebilirsiniz. Ferdî tekaütlük hesaplarınızın beraberinde kâr sağlayacak ayrımsız eksantrik sağlık yerine görülebilir. finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak, yaşam sigortası değişik araçların aksine esnekliğini ve seçeneklerini arama edebildiğiniz tıpkı alternatif. Bu nedenle portföyünüzün akıllıca tıpkı kısmını oluşturabilir.

Makul benzeri şekilde yapıldığında ve ehliyetli birikim aktarıldığında emekliliğinizde size bindi olabilmesi için hanay sigortanızdan dirimsel sağlayabilirsiniz. Tekaütlük sağlık planlama uzmanı Tom Hegna, şahsi birikimlerinin tıpkısı bölümünü akça değeri haiz ayrımsız hayat sigortasına yatırdığını açıkladı.

Hegna’nın hedefi ise emeklilik yıllarında gelir almak. yaşam sigortası aynı zamanda emeklilik maaşının da yerini matlup tıpkı şekilde kullanılabileceği gibi, teferruatlı vadeli bakım masrafları üzere da kullanılabilir. Bugünlerde bir nice poliçenin ayrıntılı vadeli hizmet üzere sunduğu bazı faydalar üstelik bulunuyor.

Taşınmazlar planlama

hayat sigortası poliçelerini emlak planlama alanında kullanarak yetişilmek istenen uğur, yurt varlıklarınızı etkili ve isteğinize akla yatkın namına kalmak. Bire Bir yurt bırakıt almanın beraberinde getirdiği kâh maliyetler bulunuyor. Ancak yaşam sigortası bu maliyetlerin tıpkısı kısmını karşılayacak likidite sağlıyor. Hegna, “zengin insanlar alelumum sahn sigortasına ihtiyaç duymadıklarını söyler.

Fakat ocak zarfında serveti alıntı buyurmak için enerjik ayrımsız yönteme dahi ihtiyaçları var” dedi. Açıklamasının devamında, “yaşam sigortası nazik miktarlarda varlığı, bağan maliyetle transfer edebilmenize imkan tanıyor” ifadesini kullandı.

Fitch: ABD’bile konut fiyatlar artışı yavaşlayacak

 

Avrupa Birliği’nde karaca parayla savaş dönemi

 

İstanbul’de kaç can telkih oldu? İstanbul Valisi açıkladı

 

Share: