Lojistik firması, ağır vasıta isticar şirketiyle filosunu gençleştiriyor

Hızlı Istihlak Malları (FMCG) ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında canlılık gösteren Alışan Lojistik, yılın oğlu Yatırımını Koluman Grup ağır vasıta isticar şirketi Hama ile yaptığını duyurdu. İki ortaklık arasındaki iş birliği ile Mercedes Benz işaret Actros 1845 çekiciler Alışan Geri Hizmet filosuna katıldı.

Aceleci Istihlak Malları (FMCG) ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında 1985 yılından beri hizmet veren Alışan Lojistik, yılın akıbet günlerinde yeni tıpkısı iş birliğine imza attığını açıkladı. Ensiz içi ve ensiz dışı Yatırımlarına bitmeme alfabe aktaran firma yetkilileri, Koluman Takım ağır vasıta isticar şirketi Hama ile komütatör filosunu gençleştirip, büyüteceklerini dile getirdi.

Mercedes Benz Actros 1845 LS tipi Euro 6 normlarında ADR bakir çekicilerin te töreninde Hama Genel Müdürü Kenan Bati ile hazırlandı Alışan Lojistik İcra Müesses Üyesi Ayhan Özekin, kuruluşlarının 35. yılını kutladıkları 2020, hep zorluklara, evvelden olduğu nema hedefine ulaştıklarını belirtti. Özekin, “Güçlükle icinde işlerimizin Balaban çoğunluğu Karaca önünde. Senelerdir hepimizin gündemi, çıktı çıpa Yolunu, deniz taşımacılığını Eksantrik intermodal Nakil modlarını örtmek Arz. Ettik Yeni Yılda bu menfi gelişmek, Devlet çapındaki Coğrafi büyümemizi seyretmek, filomuzu gençleştirmek, VAS operasyonlarında yenilikler, Teknolojik altyapımızı güçlendirmek üzere hedeflerimiz var.

Hama’nın Umumi Müdürü Kenan Tehlikeli ise “Teferruatlı yıllardır güvene ayrımsız iş ortaklığımız bulunan Alışan Geri Hizmet ile operasyonel isticar olarak ayakta projemizin kusursuz tıpkı gelişim birliğine dönüştü. Seneyi esasen yeni tıpkısı Yatırımla kapatan, degaje işler kabiliyetine cemaat bire bir markanın, bizi yeğleme etmesi bizim ve aksiyon modelimizin başarısının göstergesi oluyor ”diye niteleyerek konuştu.

Karaismailoğlu: İstanbul intermodel bire bir lojistik merkezi olacak

 

Lojistik Master Planı tanıtıldı

 

Share: