LA Auto Show’da 19 bakir dublör araba sergilenecek

Avec Zar Rentals, başarılı yatırımları ile Türkiye Otomotiv Sektörünün önde mevrut firmalarından biri olan Avek Otomotiv ile birlikte Paşalı Grubu’nun otomotiv sektöründeki ikinci yatırımı.
2017 Haziran ayında Günlük Anahtar Kiralama sektörüne giren Avec Zar Rentals sonuç namına açmış olduğu bakir yatırımı Ankara Esenboğa Hava Meydanı ofisi ve mevcut İstanbul Atatürk Hava Meydanı İç ve Aut Hatlar Terminali, İzmir Adnan Menderes Hava Meydanı, Bodrum Havalimanı, Balıkesir Edremit Havalimanı, Avek Otomotiv Tekstilkent, Avek Otomotiv Ümraniye ve Avek Otomotiv Çanakkale’deki kâin ofisleri ofisleri ile birlikte mecmu 9 noktada müşterilerinin ihtiyaçlarını dörtköşe sürüşlere dönüştürmeyi mebde adına benimsemiştir.
Avek Otomotiv’den edindiği tecrübe ve sağ açıklık ile günlük vasıta isticar sektörüne eskimemiş tıpkı içki tebliğ etmek isteyen Avec Car Rentals, alıcı odaklı idare ve nitelikli hizmetten karşılık vermeyen ufuk ile müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyor.
Şalter filosunun tamamını eskimemiş ve kalıplı kıyafetli araçlardan oluşturan Avec Zar Rentals,4440556 Call Center hattı ve www.aveccarrentals.com web sitesi üzerinden müşterilerinin hızlı ve avantajlı vesait kiralayabileceği analizör sunmakta.
Emin ve sağlam adımlarla ilerleyen Avec Car Rentals, kamera memnuniyetine verdiği önemle, tamam madun yapısını genişlik çabuk ve sunma mebzul şekilde sunmaya çalışıyor. Umum bakım verdiği müşterilerini arayarak ve mailing yoluyla memnuniyetlerini ölçümlüyor ve gelen önerilerle bakım ağını geliştiriyor. Benzeri zamanda, posta müzaheret asistans hizmetleri ile de farklı ayrımsız bakış açısı sunan Avec Car Rentals, müşterilerini bekletmeden bildirme kısa zamanda desteğini sunuyor.

Share: