Küçük Asya Sigorta’nın Faaliyet Raporu’na Mercom ARC Awards ve IADA’dan armağan

Rum Sigorta’nın “Akla Yatkın Adımlar Emin Yarınlar” mottosuyla hazırlanan 2020 yılı hareketlilik raporu, arsıulusal hediye organizasyonları Mercom IRC Awards’ta sigorta umumi kategorisinde ve IADA’dahi (Uluslararası Yıllık Anlatım Tasarım Ödülleri)  iki ayrı sim ödüle layık görüldü.

İş ve para dünyası marifetiyle saygınlığı kabul edilen Mercom ARC Awards ile acun genelinde yıllık tabir tasarımında sunma iyiyi hedefleyen sıradışı çalışmaları ödüllendiren IADA’dan bağış almaktan belde büyük aynı memnuniyet duyduklarını tamlayan Anadolu Sigorta 1. Genel Müdür Yardımcısı Çımbar Tiryakioğlu, “Dip düzem tasarım standartlarının ödüllendirildiği iki kocaman arsıulusal organizasyonda gümüş ödülün sahibi olduk. Bu nev prestijli ödülleri, ortaya koyduğumuz düzenci ve kudretli çalışmaların bire bir yansıması yerine değerlendiriyoruz. Eski yıllarda ve bugün olduğu gibi ati yıllarda da neşelilik raporumuzun zenginliğiyle birlikte görsel tasarımını geliştirmeye ve farklı olmaya devam ederek, bu alanda ödüllerimizi artırmayı sürdüreceğiz” diye niteleyerek konuştu.

Dijital sigortacılık alanındaki yenilikleri, işaret ve hizmetler ile hareketlilik sonuçlarını tafsilatlı tıpkı şekilde ortaya koyan elektrik raporu; içerdiği bilgiler, sektöre ve şirkete ilişik analizleri ile yatırımcılara, müşareket müşterilerine, gelişim ortaklarına ve çalışanlarına beyyine olması üzere hazırlandı. Yıllık mufassal finansal tabloların beraberinde Rum Sigorta’nın gelişimini ve büyümesini bile ele düzlük ifade çalışması, şirketin hedeflerine ilgilendiren bile koskocaman öngörülere çerağ tutuyor.

Küçük Asya Sigorta, ‘Elektrikli Anahtar Sigortası’ ile çevre dostu araçları sigortalıyor

Anadolu Sigorta, “Ücretsiz Kapıdan Oto Servis” hizmetiyle, İstanbul’un arkası sıra Ankara ve İzmir’bile

Share: