Küçük Asya Sigorta’evet Stevie Awards’dan iki dürü

Yenilikçi ve ezber bozan uygulamaları ile sigorta sektöründe öncü olan Anadolu Sigorta, başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Dünyanın önde mevrut hareket ödüllerinden biri olan ESIR merkezli Stevie International Business Awards’ta kazananlar galiba oldu. 2002 yılından bu yana acun çapında kuruluşların ve profesyonellerin başarılarını ve olumlu katkılarını ödüllendiren Stevie Awards’ta Anadolu Sigorta iki projesiyle ödüle müstahak görüldü. Alıcı Analitiği (DONUK) Projesi ile ‘Sigorta Çözümü’ kategorisinde zer ihsan kazanan Anadolu Sigorta, Uçuşum Güvende ürünü ile dahi Yılın Yeryüzü İyi Yıpranmamış Ürünü yahut Hizmeti kategorisinde ‘Finansal Hizmetler’ dalında sim ödülün sahibi oldu.

MÜŞTERİ ANALİTİĞİ (BOĞUNUK) PROJESİ

Süreçlerini ve uygulamalarını teknolojik ve demografik gelişmelere koşut namına daima yenileyen Anadolu Sigorta, Alıcı Analitiği (DONUK) projesi ile müşterilerini elan yakından tanıyor. MAT projesi, Küçük Asya Sigorta’evet müşterilerinin alışkanlıklarını ve yaşam tarzlarını tanışıklık, ihtiyaçlarını anlamaklık ve beklentilerine sunu hızlı ve etken şekilde cevap verme olanağı sunarak, almaç memnuniyetini ve bağlılığını artırmaya yönelik aksiyonlar almasını sağlıyor. Bireysel ve hukuksal müşterilerin değer, çizgi ve potansiyellerine bakarak değişik segmente edildiği BOĞUNUK projesi, eser satın alma ve metrukiyet ika eğilimlerinin beherglas almaç için tabiatıyla olarak çözümleme edilmesi ve sonuçlarının segmentlere girdi adına kullanılması konusunda yerleşmiş bu ekosistem. Rum Sigorta, MAT projesi ile hem fiyatlandırmayı hem birlikte hasar ve hizmet süreçlerini özelleştiriyor.

UÇUŞUM GÜVENDE SİGORTASI

Rum Sigorta’nın sektörde evvel adına sunduğu Uçuşum Güvende Sigortası ile tarifeli yurtiçi uçuşlarda yahut kalkış ya dahi varış noktası Türkiye olan tarifeli yurtdışı uçuşlarda, sebebi ne olursa olsun 120 dakikayı aşan pervaz gecikmesi evet birlikte uçuş günü ve benzeri aktarılma öncesindeki iptali güvence altına alınıyor. Rum Sigorta, uçuşun poliçede kayıtlı süreler zarfında değme hangi sebeple olursa olsun gecikmesini veya bozma olmasını peşinden tazminat ödemesini, sigortalıdan tek doküman murat etmeden, temas zarara/kayba uğrayıp uğramadığına bakmadan ve ayrıksı her koşula kapalı olmadan, takkadak spontane namına sigortalının namına aktarıyor.

Share: