Küçük Asya Sigorta, “Ücretsiz Kapıdan Oto Servis” hizmetiyle, İstanbul’un ardından Ankara ve İzmir’birlikte

Sigortalılarının hayatını teshil hedefiyle “Ücretsiz Kapıdan Oto Servis” uygulamasını hayata geçiren Anadolu Sigorta, İstanbul’un arkası sıra Ankara ve İzmir’bile de Kapıdan Oto Servis hizmetini uygulamaya başladı. “Ayağınıza Geliyoruz” sloganıyla hasarlı durumdaki araçların matlup adresten kıç ile servise götürülmesini havi “Kapıdan Oto Servis” uygulamasından anlamak için, SigortamCepte, www.anadolusigorta.com.tr ve 0850 724 0850 numaralı müşteri iletişim merkezinden termin alınabildiği kabil acente ve banka koca kanalları de sigortalıları adına özlük platformları üzerinden termin oluşturabiliyor.

Concierge alanında reis olan Alfred firması ile kurulan hisse senedi birliğiyle sunulan hizmette, Anadolu Sigorta’nın önerdiği, faziletkâr kalitede tamir olanaklarını haiz servislerde özgün sakıntı parça ile hasarı onarılan araçlar, sahiplerine esasen diledikleri adreste ücretsiz namına teyit ediliyor. Vesile sahiplerine, evlerinden yahut hareket yerlerinden ayrılmalarına lüzum olmadan, çabuk ve nitelikli tıpkısı araç tamir süreci sağlayan Anadolu Sigorta, üç iri ilin ardından Türkiye’nin sair illerinde de bakım ağını yaygınlaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Bakım kullanımı ile kamera memnuniyeti artmakta

Vale hizmetleri ile hasar deneyiminin kolaylaştığını ve azrail memnuniyetinin arttığını rapor eden Rum Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mürtefi Kaplan, “İstanbul dışındaki büyük illerimiz Ankara ve İzmir’birlikte eğleşme eden müşterilerimizin pahal ilgisi ve talebi dolayısıyla ‘Kapıdan Oto Servis’ hizmet ağımızı genişlettik. Randevularda hafif çıkarmak üzere termin kanallarını genişlettik. 2020 yılı böylece sunmaya başladığımız hizmete ilgilendiren aldığımız idraksiz bildirimlerden müşterilerimizin sevinme düzeyinin oldukça erdemli olduğunu gözlemliyoruz. Önümüzdeki dönemlerde ise hizmet ağımızı Türkiye’nin ayrıksı illerinde bile yaygınlaştırmak istiyoruz” diye konuştu.

Kapıdan Oto Servis hizmeti; Rum Sigorta’dan Mürekkep Kasko yahut Ekonomik Kasko Sigortası olan, hizmeti İstanbul, Ankara ve İzmir memleket sınırları ortamında irade fail ve Küçük Asya Sigorta’nın belirlediği anlaşmalı çıkışlı veya özel servisleri kullanmayı tercih fail cümle sigortalıların kullanımına sunuluyor.

Share: