Küçük Asya Sigorta, ‘Elektrikli Çevirgeç Sigortası’ ile çevre dostu araçları sigortalıyor

Yenilikçi çalışmalarıyla sigorta sektöründe fark mucit öncü uygulamalara imza atan Anadolu Sigorta, elektrikli ve hibrit anahtar sahiplerine hususi bir ürün sunuyor. “Elektrikli Açar Sigortası” ile elektrikli ve melez araçlar üzere kasko kapsamına giren birlik risklere alın güvence sağlayan Küçük Asya Sigorta, bu sayede elektrikli miftah sahiplerine güvenli tıpkı sürüş deneyimi sağlıyor. Şirketin sürdürülebilirlik hedeflerine kasaba dostu elektrikli ve hibrit araçları sigortalayarak katkıda bulunan Rum Sigorta, hem klasik hem dahi özelleştirilmiş kasko teminatlarını içeren yenilikçi tıpkısı uygulamayla sektördeki öncü konumunu üstelik güçlendiriyor.

“Elektrikli Çevirgeç Sahiplerinin Sayısı Artıyor”

Müstehase yakıtların karbondioksit salınımını artırarak mekân kirliliğine posta açması ve yenilenemeyen enerji kaynaklarından elde edilmesinin elektrikli ve hibrit araçlara ilgiyi artırdığını belirten Küçük Asya Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören “Kasaba dostu uygulamalara imza atan, cümle faaliyetlerini sürdürülebilirlik odağıyla hayata nâkil ayrımsız şirket yerine bu alandaki çalışmalarımıza benzeri yenisini ekledik ve “Elektrikli Kurgu Sigortası”nı satışa sunduk” dedi.

Türkiye Elektrikli ve Melez Vesait Derneği’nin istatistiklerine göre; Türkiye’birlikte elektrikli açacak sahiplerinin sayısının artmasına kapalı olarak, Rum Sigorta’nın bulunan müşterilerinin da elektrikli ve melez araçlara müteveccih satın alma gerçekleştirdiğini belirten Fatih Gören, “Bu kapsamda mevcut ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçları göz önüne alındığında ve piyasada düz alan elektrikli çevirgeç ürünleri incelendiğinde elektrikli kurgu sahibi olan sigortalılarımıza özel güvence ve hizmetlerin vadi aldığı tıpkı im arz etmek istedik. Geçmiş uygulamalarda elektrikli vasıta grubu için bazı klozlar ekleyerek ölçün kasko poliçesi düzenlenmekteydi. Elektrikli Vasıta Sigortası ürünümüzün teminat kapsamı, Müttehit Kasko Sigortası ürünümüze benzer özellikler taşısa üstelik elektrikli açacak sahiplerine hususi düşünülmüş olması bakımından ayrıcalıklar sunuyor. Elektrikli Şalter Sigortası’nı tercih fail müşterilerimize hasar anında daha gani ve henüz şümullü hizmet verebilmek üzere, içerisinde elektrikli çevirici yükleme istasyonları düzlük alan, elektrikli ve melez araçların onarımı konusunda yüksek kalitede bakım sağlayabilecek servis ağı oluşturduk. ‘Yenilmek Namevcut’ ilkesi ile yürek ilişkisini sağlamayı amaçlayan şirketimiz, emin bir sürüş deneyimini destekliyor” diye niteleyerek konuştu.

Rum Sigorta, “Ücretsiz Kapıdan Oto Servis” hizmetiyle, İstanbul’un ardından Ankara ve İzmir’dahi

Share: