Küçük Asya Sigorta, Cahillik Senatosu Programı ile bakir neslin beklentilerini dinliyor!

Anadolu Sigorta’nın üniversite öğrencilerine müteveccih hayata geçirdiği Anadolu Sigorta Bilgisizlik Senatosu/Young Vision, gençleri hareket hayatına hazırlarken, kariyerlerine birlikte cephe verecek. Anadolu Sigorta müteharrik ve yöneticilerinin öğrencilerle ahenkli yerine tıpkısı araya geleceği programda öğrenciler da hareket hayatına dair fikirlerini sunabilecekler. Kavuşma ile seçilen, terbiye hayatı boyunca öğrenci kulüplerinde deli dolu rol almış, farklı sektörlerde staj deneyimi nail, sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü kendisine düz almış ve kendini geliştirmeye istekli 40 senato üyesi öğrenciyle 1 Mart tarihinde başlayan program 4 kamer sürecek. Gençlerin elan mebzul tıpkı himmet yaşamına liderlik etmelerine bile bindi olması hedeflenen Küçük Asya Sigorta Gençlik Senatosu/ Young Vision’ın herhangi bir sene tekmil üniversitelerden ayrımlı gençlerin katılımıyla bitmeme etmesi planlanıyor. Program kapsamında öğrenciler Anadolu Sigorta uzmanlarından kariyer tavsiyeleri almanın birlikte, online terbiye imkanlarından da yararlanabilecek.

Programın küşat toplantısına katılan Anadolu Sigorta Umumi Müdürü Mehmet Şencan, Bilgisizlik Senatosu/Young Vision ile gençlerin sesini duyarak bakış açılarından faydalanabilmeyi ve bu sayede genç sulp ile iletişimlerini güçlendirmeyi de hedeflediklerini söyledi. Şencan sözlerine şu şekilde bitmeme etti: “Öğrencilerin hevesli iş hayatına hamle atmadan önceki kendilerini geliştirip, networklerini genişletmelerine yüklenmek için bire bir izlence oluşturduk. Program kapsamında farklı oturumlarla öğrencilerin Anadolu Sigorta çalışanları ve liderleri ile bir araya gelmelerine ve tecrübelerinden yararlanmalarına imkân tanıyacağız. Yaratacağımız bilgelik paylaşım ortamı sayesinde dahi gençler, Anadolu Sigorta’yı ve mesai kültürünü yakından tanışıklık fırsatı bulacak. Ayrıca program katılımcıları âdem kaynakları ekibimizden kariyer tavsiyeleri ve online eğitimler alabilecek. Programı başarıyla tümler öğrenciler şehadetname alacaklar, stajyer adaylarımız olarak dahi değerlendirilecekler.”

Tedbir sınıfları karışma değme kademedeki darülfünun öğrencisinin başvurabildiği programa, rüçhan kendisine; sigortacılık sektörüne rabıta duyan, düzenleme becerisine topluluk, mektepli kulüplerinde aktif, takım çalışmasına alışmış ve doğurucu yönü yaşayan öğrenciler seçiliyor.

Anadolu Sigorta’birlikte kayırıcı dozaj atamalar

Küçük Asya Sigorta prim üretimini 8 milyara yükseltti

Share: