Küçük Asya Sigorta ‘Biz Bize’ aktif uygulaması eskimemiş ayrımsız mülakat noktası sağlıyor

Pandemi cihetiyle açıktan düzentileme sistemine geçilmesi ile gelişigüzel aksiyon modellerinde dijitalleşme hızını arttıran Küçük Asya Sigorta, hem çalışanlarının hem birlikte müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bakir projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Yenilikçi göz açısıyla, koca kaynakları alanında çöz iletişimi kolaylaştıracak pratik benzeri aplikasyon hayata geçiren Anadolu Sigorta, “Biz Bize” duraksız platformuyla kuma aynı telaki noktası yaratıyor.

Alım kültürü çerçevesinde koca kaynakları alanında da sayısal düşünerek, yıpranmamış  yaklaşımlar geliştirdiklerini ifade eden Küçük Asya Sigorta 1. Genel Müdür Yardımcısı Cımbar Tiryakioğlu,  “ Engin faaliyet bize kurumlarda bağırsak iletişimin dirimsel benzeri önemde olduğunu bire bir posta elan gösterdi. Günümüzde şirketlerdeki sürdürülebilir başarının sırrı, aktüel stratejiler ve yenilikçi kurumsal teknolojilerle çalışanları desteklemekten geçiyor. ’Biz Bize’ devingen uygulamamız bilcümle de bu noktada herif kaynakları süreçlerini kolaylaştıran ve iç iletişimimizi destekleyen aynı dijital tahavvül projesi adına hepimizin hayatına teceddüt katıyor. Bu uygulama ile gelişigüzel açıktan mesai sisteminde de, eş mücahede kültürümüz haddinden fazla elan etkili ağıl geliyor. Hararetli olan iletişimimiz sayesinde aksiyon birliklerimizi daha üstelik artırarak, bakir mülakat noktamızda ortak tıpkı sinerjiyle ve keyifle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Çalışanlar, aplikasyon üzerinden müdrike paylaşım yapabilecek

İletişimi dimdik ve sonsuz kılabilmek üzere çalışanların kullanıcı alışkanlıklarını de düşünen “Tığ Bize” cümbüşlü uygulamasının, ant ve mekandan müstakil olarak anbean ve rastgele yerden erişime berrak olduğunu tamlayan Tiryakioğlu, Platformun, sonsuz etkileşim sağlaması ve   güncellemelerden  usa vurma apaydın etme özelliği sebebiyle  kadro süresince iletişimlerini daha tüvana aynı şekilde sürdüreceklerini rapor etti. Seçme çalışanın uygulama üzerinden usa vurma paylaşımlar bile yapabileceğinin altını çizen Tiryakioğlu, “Sayısal takdir imkanı sunan, hava içi girişimcilik kültürünü mugaddi, ivedi durumlarda mücahede arkadaşlarımızdan vukuf alabilmemizi sağlayan ‘Biz Bize’ uygulaması ile, yeni normalin getirmiş olduğu, şirkete methal rezervasyonları dahi yapılabilecek. Mecmu bu özelliklerin yanında, müsaade, aşkın himmet giriş ve icazet süreçleri, yetişek portalına ulaşım ve mıhlı yaşamı destekleyen muhtelif yeni uygulamaları de platforma dahil edeceğiz ve uygulamamızı imar etmek yönündeki çalışmalarımız ivinti kaybetmeden bitmeme edecek.” diyerek konuştu.

TSB Umumi Kâtip Yardımcılığı’na atama

Share: