İş dünyasının sunu bedii ismi…

Araştırmada, 2011 Yılının Sunma Oylumlu Olayları, Ülkenin ve Kişilerin Ekonomiye Bakışı, Konferans ve Medya Dünyasının “ARZ”leri, 2011’birlikte kaybettiğimiz isimler ve 2012 beklentileri sorgulandı.
Araştırmanın Künyesi:
Araştırmaya online Türkiye temsili %46’sı Karı; %54’ü Eş, 81 ilden toplam 5.000 güç katıldı.
Araştırı’nın sahası 15-19 Açıklık 2011 tarihlerinde ortada gerçekleştirildi.
15 gözyaşı ve gövde, parçalanmamış sosyo iktisadi sınıftan şahıslar araştırmaya karışma edildi.
Araştırma Online Soruşturma tekniği ile gerçekleştirildi.
Yer çalışmasında Napolyon.com veritabanından yararlanıldı.
2011 yılında iş dünyasında sunu beğenilen sima kilitsiz küreksiz uzaklık Mualla Ağaoğlu. Kadınlar, ikinci tam Güler Sabancı’yı seçerken, erkeklerin beğendiği ikinci âdem evladı Ali Belletici oldu.
TÜRKİYE EKONOMİSİ HALKIN GÖZÜYLE KÖTÜYE GİDİYOR
Araştırma kapsamında 2011 yılında ailenin ve Türkiye genelinin kazançlı durumundaki değiş da sorgulandı. Görüşülen kişilerin yüzdelik 40’ı ailesinin durumunun kötüye gittiğini, % 48’i bile Türkiye’nin ekonomik durumunun kötüye gittiğini belirtmiştir.
2012’üstelik genişlik çokça konuşulacak konunun “terörle uğraş” olduğu anlayış ediliyor. Bunu hesaplı akse, aylakçılık ve Suriye’yle cidal ihtimali izliyor.
Bu yıl özellikle Avrupa’bile yaşanan iktisadi krizin yarattığı keder zımnında, ülkemizde üstelik ayrımsız konuşu akse ve nedeniyle işsizlik sorunu, eş ve eş nüfusu bir oranda ilgilendiriyor. Kadına müteveccih güç tam gözyaşı gruplarında ve eğitim bilimi düzeyinde kadın delege amacıyla bire bir oranda ehemmiyet sunma ediyor.

Share: