iPad 4’e süper bellek

Toptan tablet piyasasının çıplak vuzuh lideri olan Apple, 2012’birlikte kaybettiği payı esasen başlamak üzere hazırlık yapıyor. Uygulayım Bilimi dünyasına düşen en üst söylentiler, iPad 4’ad dahili akıl alanında meslek anahtar tıpkısı alet olacağı yönünde.
9to5mac sitesi, Apple’a mümasil kaynaklardan elde ettiği bilgilere bakarak, iPad 4’ün sahip olması beklenen özellikleri şöyle sıraladı:
– iPad 4, dizayn kendisine kâin iPad’den değişik olamaz,
– Siyah ve beyaz zehir mahiyet opsiyonlarıyla sunulacak (rastgele ant olduğu gibi),
– Elden Wi-Fi ve Wi-Fi + 3G/4G genel ağ muvasala seçenekleriyle ati,
– Stok tutma birimi kendisine sürülecek olan aygıt, mevcut 16GB, 32 GB ve 64 GB’lık modellerin dahili hatır açısından gelişmişi olacak.
‘NİHAİ’ US
9to5mac, Apple’ın 128 GB’lık cihazlarına eğlenceli olması üzere geliştirdiği öne sürülen iOS 6.1 işletim sisteminin, 128 GB iPad’e belen ettiğini öne sürdü. Benzeri başka çevir sinyali, iTunes 11 piyasaya sürüldüğü devir 128 GB’lık iPad’lerin geçenlerde piyasaya sürüleceğinin ima edilmesi.
9to5mac, ABD’nin önde mevrut ayrımsız elektronik perakendecisinden elde ettiği bilgilere göre, söylentileri az buçuk henüz güçlendirdi.
Perakendecinin verdiği listede, P101 ve P103 adlarıyla güzeşte modeller, 16 GB, 32 GB ve 64 GB modelleri içeren çabucak Wi-Fi ve 3G/4G eğlenceli dördüncü sulp iPad’leri katakulli ediyor. Bu beyin kapasiteleri sırasıyla ‘İyi’, ‘Elan dolgunca’, ve ‘Yeryüzü iyisi’ namına tanımlanıyor. ULTIMATE, yani Nihai mode ise 128 GB hafızayı künde ediyor. ‘A’, yağız iPad, B ise parafin iPad anlamına geliyor.
Haberde, iPad 4’ün beraberinde yeni iPad Mini modelleri için bir hikmet olmadığı, ayrıca eskimemiş iPad’in fiyatı için da bilgelik bulunmadığı belirtildi. 9to5Mac, faik dahili düşünce kapasitesi kâin iPad 4’ün, kerem kurumları yahut özge hava içi görevler için üretilebileceğini öne sürdü.

Share: