İnsanın arz meşgul olduğu yaş belirlendi

Araştırmaya göre, 33 yaşında yapılacak o büyüklüğünde çok hareket var ki, dalgı saatleri evire çevire kısalıyor. Araştırmaya katılan 33 yaşındaki bireylerin üçte biri günde ortalama elden beş saat uyuyabildiklerini söylerken, üçte ikisi haftada 38 saatten aşkın zamanı ofiste geçirdiğini belirtti.

Yüzdelik 60, rastgele şeye ilk kânun ayırabilmek için işle ilişik ve sosyal hayata dayalı randevularını iki posta planlamak zorunda kaldıklarını söylüyor. Zira familya ve hisse senedi sürekli çakışıyor, 33 yaşındakilere sevdikleri ayrımsız şeyi muktedir olmak için hemen benzeri saat kalıyor.

Hotmail tarafından yapılan araştırmaya katılan temas beş kişiden biri, çokça meşgul oldukları amacıyla hariç çıkıp sosyalleşmeye mesafelik ayıramadıklarını belirtiyor. Yüzdelik 56 eve daim gelişim getiriyor. Ankete katılan 33 yaşındaki kadınların yüzdelik 90’ı, bir yaştaki erkeklerden henüz bati olduklarını düşünüyor.

Kadınların iş yoğunluğu kariyerlerinde ilerlemeleri, evlenmeleri ve aynı aile kurmalarıyla birlikte artıyor. Hayatın kolaylaştığı gözyaşı ise 55 yerine belirlendi. Bu yaşta imdi kariyerin zirvesine ulaşıldığı ve çocukların birlikte özlük başlarının çaresine bakacak yaşa geldiği düşünülüyor. Bu yaştaki hayat, herhangi bir çevrim averaj ayrımsız saat 23 dakikayı hemen kendine ayırabilecek duruma geliyor. Bu yaştakiler ofiste haftada ortalama 30 saat harcıyor. Yarısından öğütücü diş eve hisse senedi getiriyor.

Share: