ING’den tüzel müşterilerine yönelik avantajlı sürdürülebilir gelişim kredisi

Sürdürülebilir ve mesul bankacılık temelleri konusunda nesir edilen gelişim modeli ile soylu erki, çevresel ve içtimai sürdürülebilirliğe evleviyet veren ING Türkiye, Hukuksal Bankacılık müşterilerine müteveccih program hayata geçirdi. ING Grubu ile gelişigüzel düzenlenen izlence kapsamında, ING müşterilerine avantajlı Sürdürülebilir İş Kredisi sunulacak ve sürdürülebilirlik odaklı etkinlikler ile bu alandaki farkındalık artırılacak.

ING müşterisi olan ticari işletmeler, taksitli ticari yüreklilik ve ışıntı krediler üzere kurumlu kredi oranlarından faydalanabiliyor. Sürdürülebilir İş Kredisi’nden faydalanabilmek üzere ise Konfedere Milletler’in açıkladığı sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda belirlenen kriterlerin sağlanması ve gerçekleştirilen çalışmalara yönelik sertifika ve belgelerin sunulması gerekiyor. Kriterlerin kapsamı ve vesika sunulması gereken alanlar ise şöyle sıralanıyor: Eşey eşitliği, iktisadi ve akman erke (Yenilenebilir Erke Üretimi / Erke Verimliliği), belde kirliliğin önlenmesi ve kontrolü, bozulmamış taşımacılık, sürdürülebilir su ve atılan akarsu yönetimi, yankı artağan ve/yahut döngüsel iktisat uyarlamalı mahsulat, istihsal teknolojileri ve süreçleri. Muktezi dokümanlar karşı ING Türkiye Hukuksal Bankacılık şubeleri ve alıcı temsilcilerinden tafsilatlı bilgi alınabiliyor. ING Türkiye, ölçülü program kapsamında antrparantez, Tüzel Bankacılık müşterileri için düzenleyeceği etkinlikler ile sürdürülebilirlik alanında farkındalık yaratacak.

Öcal Ağar: Sürdürülebilirliğe yardım icat etmek talip müşterilerimizi desteklemeyi sürdüreceğiz

Bankacılık sektörünün dönüştürücü gücüne inandıklarını tamlayan ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “ING namına sürdürülebilirliği tamam iş yapış biçimimize taraf veren bir iş adına görüyoruz. Sürdürülebilirlik alanında öncü uygulamalar örümcek ING Grubu’nun parçası olan ING Türkiye olarak, uluslararası deneyimini ülkemize aktarmak ve Türkiye’de bu alandaki trafo sakil koyulmak için okunabilen çalışıyoruz. Sürdürülebilir tıpkı acun hedefinde ortaklaşa ayrımsız göz açısının koskocaman olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda avantajlı kredilerimizle müşterilerimizi mali olarak desteklerken, tıpkısı yandan bile etkinliklerimiz ile bu alanda farkındalığı artırarak sürdürülebilirliğe katkıda bulunmayı hedefliyoruz.  Sürdürülebilirliğe evleviyet vermeye, sürdürülebilirliğe katkı keşfetmek isteyen müşterilerimizi desteklemeye ve sürdürülebilirlik temalı ürünler geliştirmeye bitmeme edeceğiz” dedi.

ING Türkiye, esneklikler dünyasını genişletmeyi sürdürüyor

ING Türkiye, sürdürülebilirlik angajmanlı sendikasyon kredisini yeniledi

ING Türkiye araştırması: Artırım eğiliminde yüzde 5 artış var

Share: