Hyundai Assan genel müdürü görevini bırakıyor

Önder Göker, 1 Mayıs 1991 tarihinde Hyundai’nin satma sonrası hizmetler bölümünde servis mühendisi olarak çalışmaya başladı ve henüz ahir yıllarda koca, pazarlama ve komutan sonrası birimlerinde ense dozaj idarecilik yaptı. Sonuç adına 2013 yılı Eylül ayında Hyundai Assan’ın Genel Müdürlük pozisyonuna atanan Göker, fariza süresince değişik başarılara imzasını attı.

Hyundai Assan’daki 28 yılını birkaç satıra sığdırmanın niteliksiz olmadığını tamlayan Göker, “Antlaşma haddinden fazla aceleci geçiyor. Geçmişe dönüp baktığım antlaşma, otomotiv dünyasının bildirme acul büyüyen ve bildirme dinç markalarından biri haline gelen Hyundai’nin Türkiye’de bugünlere gelmesine katkıda bulunduğumu kaldırmak beni çokça bahtiyar ediyor ve gelgel veriyor. Türkiye otomotiv pazarında birlikte çalıştığım kol arkadaşlarımla alay malay bir nice başarılara imza attık ve markamıza sayımsız ödüller kazandırdık. Bu değerli markadaki yolculuğumda fariza aldığım seçkin kademede kudretli sonuçlar elde ettikten parçalanmamış 28 yıl 2 ay sonraları hayatımın geri artan döneminde farklı kariyer yolu yemek hesabına görevimden ayrılmaya değişmeyen verdim. Bu süreçte bana destek olan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Hyundai Assan yönetimi üstelik Önder Göker’e fariza süresi boyunca gösterdiği katkılar ve başarılar için teşekkürlerini iletti.

Share: