Er dönme Ether yatırımcısı blockchain fonu kuruyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

2015 yılından bu yana Ethereum yatırımcısı olan Simon Seojoon Ki, serencam zamanlarda ayrımsız saklı yazı yatırımına başladığı önceki günlerdeki gibi Ether’e yatırım yaptığını söyledi.

Bloomberg International’ın haberine bakarak Kim Ether’e önce yatırım yapmaya başladığında arkadaşları onun delirdiğini zannediyordu. Mart 2017’dahi kudretli yatırımcının 400 bin dolarlık Ether yatırımı bulunuyordu. Ardındansa Ether’de baş döndürücü benzeri yükseliş gerçekleşti.

Kim’in yatırımlarını alkışlamak çok dümdüz olmasa bile akseptans edilmesi gereken bir tane ayrımsız madde var: Ether 2017’nin esasen bu yana değerini alışılmadık ayrımsız biçimde yükseltti. Çabucak geçtiğimiz yıl Ether’in değeri 10 katına bundan sonra. Bu süreçte Ki bile Cenup Kore’nin arz ünlü saklı yazı para savunucularından birisi haline geldi. Ara ayında ilk blockchain fonunu kurmasının arkası sıra Ki bu ay ikinci fonunu oluşturmayı planlıyor.

Envestisman danışmanlığı şirketi Boston Consulting Group’un Hong Kong merkezinin mümessil ortağı ve genel müdürü yerine çalışan Sean Park, bire bir zaman ayrımsız blockchain programında bu arada çalıştığı Ki üzere, “Saklı Yazı paraların Yoda’sı, Jedi Ustası kabil tıpkı insan” ifadelerine düz veriyor.

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak Kim servetini mevhum paralar üzerinden kazanan zenginler sınıfının ayrımsız parçası. Dünyanın yer balaban iki saklı yazı mülk birimi Bitcoin ve Ether’da baş döndürücü dalgalanmalar bitmeme etse da iki saklı yazı servet de bu yıl rekor yüksekliklere ulaştı.

Erken kripto mal yatırımları hakkında mütekellim Kim, “Sunu muvaffakiyetli yatırımlar, ana verileri dinamik olup yeterince rabıt görmeyen veya ters bakılan varlıkları belirleme ettiğinizde gerçekleşir” açıklamasında bulundu.

Tıpkı zamanda yazılım geliştiriciliği yapan 36 yaşındaki girişimcinin düz yazı ettiği ve sattığı iki şirketi var. Bu şirketlerden birisi terbiye teknolojilerine odaklanırken diğeri ise çöpçatanlık uygulaması niteliğinde.

Kim 2018 yılında blockchain projeleri amacıyla tıpkı tuhaf riziko sermayesi firması olan Hashed’i kurdu. Hashed, nasip alımı ve ortaklık düzenleme, mali tavsiyelerde bulunma ve ayrıca halkla münasebat alanında havari olma üzere bir nice ihya üstüne şirketlere destek veriyor.

Hashed’in geçmiş blockchain fonu meyan ayında 120 milyon dolar topladı. Şirketlerin mali yarı sene raporlarına bakarak Hashed’mağara destekçileri beyninde Cenup Kore’nin dev şirketleri Naver ve Hint Bademi üstelik kayran alıyor. Ki bu ay ikinci tıpkısı kaynak amacıyla sunma beş altı 173 milyon dolar toplamayı planladığını belirtiyor.

Kim blockchain teknolojilerinin bibi çok er tıpkı dönemde olduğunu ve yükseliş potansiyeli taşıdığını söyledi. Ancak kudretli müteşebbis saklı yazı ticaretinde tecrübesi olmayan ve hemencek dünyalık edinmeye çalışan yatırımcıların tetik olması gerektiği konusunda uyardı.

Bibi Ether varlıklarının balaban ayrımsız kısmına ehil olduğunu söyleyen Ki aynı zamanda Luna isminde ayrımsız saklı yazı paranın bile sunma nazik yatırımcılarından birisi olduğunu belirtti. Fakat Ki tahvil ve emtia gibi konvansiyonel yatırımlar bahis konusu olduğunda uzakta kalmayı yeğleme ediyor. Saklı Yazı uzmanı kişi mülkünü satın ahzetmek namına eşiyle gelişigüzel kiralık benzeri dairede yaşadığını söyledi.

Ki, “Anadan Görme varlıklar benim ilgimi çekmiyor. Haddinden Fazla bozuk ve demode görünüyorlar” sözlerini kullandı.

 

Dev altcoin rallisinin yıldızı

 

O ülkede Bitcoin dönemi yöntemince başlıyor

 

Share: