Dev balina Bitcoin’de çekicilik fırsatını kaçırmadı!

Zincir üstü takip kaynaklarının verilerine bakarak, bildirme şişman üçüncü Bitcoin balina adresi 207 BTC satın aldı.

Balinalar dipten kurum yaptı

Bitcoin, akıbet 24 saatte yüzdelik 8 ayar kaybetmiş olsa dahi, görünüşe göre sunma balaban yatırımcılara bibi alım fırsatı sunuyor.

Hele birlikte 193.433,46915660 BTC içeren yer nazik üçüncü Bitcoin adresi, 62.053 dolardan 12,84 milyon dolar mesabesinde BTC satın aldı.

Gazeteci Colin Wu, konuyla ilişkin “Bu bulunak, son teşrin ayından beri birikimini 635 BTC artırdı” yorumunda bulundu.

Eski döngüleri havi blockchain verilerinin da ortaya koyduğu üzere, balinalar boğa piyasalarında alelumum bu kök benzeri çizgi gösteriyor.

Zincir üstü analiz şirketi CryptoQuant’ın bir analisti, “Bana göre balina ve büyük oyuncular, dip fiyattan hamile miktarda BTC satın aldıklarında müştak borsalarına Bitcoin göndererek ve gelişmemiş boyut açarak himaye sağlıyorlar” diyerek açıkladı ve şöyle bitmeme etti:

Bu tutum modeli, akıbet kele piyasasının yaşandığı 2017 yılında Eksiksiz Borsalardan Türev Borsalarına Gönderilen Bitcoin göstergesinin bir nice nöbet maça yapmasıyla da berrak görülüyordu ve bedel, bunun peşi sıra seçkin seferinde fırlama gösterdi. Mevcut kele piyasasında üstelik bu araz dört yol maça yaptı, yani balinaların gurur yapıp sürekli kendisine esirgeme sağladıklarını ortaya koydu.

Gönderiye göre bu buut, ince vadeli kıymet hareketi üzere serencam paye müspet bir çevir sesi.

Çin’de Bitcoin madenciliğine müdahil şirketlere ikaz

Kurumsal Bitcoin ürünlerinde sağlık rekoru!

Share: