Bitcoin’den çıdam testi

BTC/USD paritesi, perşembe haset 57 bin dolara gerileyerek 24 saat önce başladığı noktaya idraksiz döndü.

Geçtiğimiz zaman KÖLE piyasalarının açılmasıyla alay malay güdük bir süreliğine 59 bin dolara yükselen parite, yetişkin tetikleyicilerin duyarlılığı yeniden adi çekmesinin peşi sıra bu seviyeye tutunamadı.

“Hiçbir molekül değişmedi”

Güneş Tacı virüsün bakir varyantı Omikron’a dayalı artan endişeler dolayısıyla, borsalar ile alay malay Bitcoin de düştü. S&P 500 bile günü yüzdelik 1,2 düşüş ile kapattı.

Saklı Yazı piyasalarına asap bozukluğu hakimken, analistler tafsilatlı vadeli göz açısını baştan istimara fırsatı buldu.

Michaël van üstelik Poppe, “Fenomen haddinden fazla süssüz. 60 bin doların altında bu seviyenin geçilip geçilemeyeceğini kısaltmak için dikkatli oldum” diye niteleyerek özetledi ve şöyle devam etti: 

Kurum ayırmak için izlenmesi müstelzim seviyeler: Bitcoin amacıyla 53-54 bin dolar bandı ve 47-50 bin dolar bandı. Evet altcoin’ler ne devir alınmalı? Aralıkta. Sonuç haftalarda hiçbir husus değişmedi.

Çözümleyici, mevcut boğa döngüsünde pik noktanın hangi seviye olacağına dair fikrini üstelik güncelledi ve 400 bin dolara kadar yükselişin türlü olduğunu doğacak sürdü.

Share: