Bitcoin’de 30 bin dolar tahmini

Saklı Yazı servet Borsası BitMEX’mağara kurucu ortağı Arthur Hayes’e göre Bitcoin’in uygulayım bilimi hisseleriyle birlikte debi ika eğilimi, sayısal paranın değerinin Haziran ayına çatışma 30 bin dolara çekilebileceği anlamına geliyor benzer.

Hayes, blogunda yayımladığı bir mesajda bir dinamiğin Ether’i 2 bin 500 dolara çekebileceğini belirtti. Hayes iki kripto parada dahi Haziran ayına arbede çöküş satın aldığını belirtirken umumi anlamda kriptolar için teferruatlı pozisyonda olduğunu söyledi.

Fed’mağara önümüzdeki aylarda yapması muhtemel tıpkı saf repo artırımı kripto paralar ve uygulayım bilimi hisseleri üstünde ağırbaşlılık kurarak geçtiğimiz hafta Nasdaq 100’nam yüzdelik 3,6 derece kaybetmesine ve Bitcoin’mağara Pazartesi günü güdük süreliğine 42 bin doların altına gerilemesine sebep oldu. Goldman Sachs Başekonomisti Jan Hatzius Cuma Namazı haset Fed’in faizleri yüzdelik 4’nam üstüne çıkarabileceğini söyledi.

“Nasdaq ile 90 günlük görelik rekoru envestisman çeşitlendirme iddiasını çürütüyor”

Bitcoin’in Nasdaq ile 90 günce korelasyonu rekor kırarken, bu durumun dijital varlığın bir yatırım çeşitlendirme aracı namına cazibesine zarar verdiği belirtiliyor. Hayes zayıflayan toptan büyümenin ve daha birkaç uzlaşmacı hat bankalarının teknoloji hisseleri ve bunun tıpkı uzantısı namına saklı yazı nukut üzerinde ağırbaşlılık kuracağını söylerken Bitcoin ve Ether ile ilişkin öngörülerinin anne yerine “zat önsezisine” dayandığını kaydetti.

“Kripto piyasaları gerilemeye girerken hisse senetlerine zir cepheli önderlik edecek ve sorti üzerinden çalışılırken dahi üst cepheli önderlik edecek” diyen Hayes, “Bitcoin ve Ether Fed harekete geçmeden ve politikasını sıkılaşmadan gevşemeye geçirmeden ilk dibi görecek” değerlendirmesinde bulundu.

BitMEX’mağara farklı kurucu ortağı Benjamin Delo ile borsalarında benzeri anti-kara servet ibra mekanizması kurmakta sıfır olduklarını Şubat ayında akseptans eden ve değişmeyen duruşmasını bekleyen Hayes’in serencam dönemde dijital varlıklarla ilgili sakınımlı paylaşımlar yaptığı görülüyor.

Eski ayda yaşanan sert düşü sonrası 10 Ara’ta,“2022’in evvel çeyreğine girerken, Bitcoin’mağara elbet 69 bin dolar olacağını ya da Ether’mağara elbette 5 bin dolara ulaşacağını hayalet edemiyorum” yazan Hayes, “Bunun yerine düşe kalka ilerleyici ufki görünümlü adi taraflı ufak dalgalanmaları izleme eden ufak toparlanmaların olduğu bir etraf öngörüyorum” ifadelerini kullandı.

Bu adisyon, bu yılın çoğunu 2020’nin ortasından bu yana arz az tecim aralığında nâkil Bitcoin ile alay malay encam görüşlü olduğunu kanıtladı. Saklı Yazı ekseriyetle ufki akım ederken, boğalar, sayısal varlıkların rutini kırmaya hazır olduğunun ayrımsız işareti kendisine uzun vadeli yatırımcılar tarafında büyüyen birikime işaret etti.

Akıbet gönderisinde “Sunu kötüsünün bittiğine inanan bir nice saklı yazı dünyalık piyasası uzmanı var” diyen Hayes “Saklı Yazı fiyatlarının şu anda S&P 500 ve Nasdaq 100 için benzeri işaret olduğu yolundaki uygunsuz gerçeği görmezden geldiklerine inanıyorum” yorumunu yaptı.

Gram kızıl haftaya düşüşle başladı

 

Dolar eskimemiş haftada aksi seyrediyor

 

Piyasalar yeni haftaya satıcılı başladı

 

Share: