Bitcoin’dahi 30 bin dolar beklentisi

FİNANSGUNDEM.COM

Küresel piyasalar, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ve bunun sonucunda ortaya çıkan yaptırımların ilkin düşünülenden henüz serbest ve daha ayrıntılı kesiksiz bir etkiye cemaat olabileceğine dair endişeler, Bitcoini haftanın geçmiş işlem gününde 38.000 doların altına çekti.

Sunma balaban kripto mal birimi, Pazartesi sabahı %3,7’ye büyüklüğünde düşerek bir haftanın genişlik bağan seviyesi olan 37.606 doları gördü. Saat 11.41 bakımından 38.000 dolar seviyesinde seyrediyor. Ether %4,6’evet büyüklüğünde düşerek 2,509,98$’a geriledi, 24 Küçük Ay’fecir bu yana genişlik bağan kırat.

Bloomberg’mağara araştırı birimi Bloomberg Intelligence’ın mümessil mal stratejisti Mike McGlone laf ile ilişik güzeşte toplumsal medyada yaptığı paylaşımda, Bitcoin’in pazar sabahı ise yüzde 2 oranında aynı ayar kaybı yaşadığını belirtti.

McGlone bu durumla ilgilendiren, “Riskli yaratıklar amacıyla önümüzdeki haftanın zorlu geçeceğine bel ediyor” yorumunda bulundu. McGlone, paylaşımda Bitcoin değerinin yeniden 30 bin dolara büyüklüğünde düşebileceğini söyledi.

 

Ukrayna krizi Bitcoin’mağara dönüm noktası

 

Mobius: Bitcoin’i Ruslar yükseltiyor

 

Kripto şehir kuruluyor

 

Saklı Yazı platformu zahir Ukrayna savaşının parçası oldu?

 

Coinbase CEO’sundan kripto açıklaması: Ruslar için can simidi

 

Share: