Bitcoin kayıplarını sildi

Bitcoin’dahi akıbet iki haftadır görülen ralli ciddi kırat olan 45 bin doların kırılmasına öğün açarken, saklı yazı mülk için 2022’nin bilcümle kayıplarının silinmesine birlikte olanak sağladı.

Bitcoin acul ralli sonucu 47 bin 583 doları test etti. Böylecene Eş esasen bu yana görülen 35-45 bin bandını dahi aşmış oldu.

Yeni primlerin peşi sıra Bitcoin’mağara yılbaşından bu yana getirisi yüzdelik 1’i aştı. Tıpkısı dönemde ESIR’bile S&P 500 endeksi yüzdelik 4,7 zayi gösterdi.

Miller Debbağ + Co Piyasalar Başstratejisti Matt Maley, Bitcoin’in bu seviyelerde seyretmesi yerinde fevk cepheli daha aşkın çaba kazanabileceğine dikkat çekti.

ESIR Başkanı Joe Biden’ın kerem kurumlarına saklı yazı paralara daha aşkın odaklanmalarına müteveccih verdiği komut bazen yatırımcılar eliyle dijital varlıklar amacıyla gür ayrımsız işaret yerine algılanırken bu durumun Bitcoin üzerinden süfli taraflı sıklet oluşturacağını düşünen stratejistler birlikte bulunuyordu.

Izlemci David Woo bu reaksiyonun kavisli değerlendirme sonucu olduğunu belirtirken KÖLE Kaynak Bakanlığı’nın Bitcoin’mağara dışlamaya eğimli olduğunu düşündüğünü söyledi. Woo, yönetimin tıpkı KUL sayısal parası üzere istinatgâh hazırladığını söylerken bu hamlenin Bitcoin üzere olabildiğince olumsuz bire bir adım olduğuna aksan yaptı.

“Değme model bankası öz sayısal parasını çıkardığında ‘Bitcoin’e ne için ihtiyacımız olacak, aynı rakibe hastalık ihtiyacımız var?’ sorularını sormaya başlayacaklar” diyen eski Bank of America Araştırı Direktörü, “Bitcoin üzere şu anda öne sürebileceğiniz tamlık artı argümanlar yakında namevcut olacak” değerlendirmesini yaptı.(Bloomberg)

Bitcoin önceki günlerine döner mi?

 

Yükseliş sürüyor: Bitcoin’dahi son gelişmeler ve olası senaryolar!

 

Rusya enerji ticaretini Bitcoin’le yapabilir

 

Share: