Bitcoin dibi gördü mü

Saklı Yazı servet yatırımcıları kişi tabirleriyle ATH, yani tekmil zamanların yer faziletkâr değerine idrak hesapları yaparken sabık hafta Bitcoin’da 40 bin dolarla baş başa kalıverdi.Dünya’dan Hazar Erkankaya’nın haberime bakarak psikolojinin ayrıntılı süre ‘boğa’ namına tanımlandığı piyasada eksiksiz rüzgar tersine döndü. Dibin neresi olduğu hesapları yapılıyor, 2022’nin 2017- 2019 dönemindeki mega ayı dönemine benzeyip benzemeyeceği tartışılıyor. Bu noktada borsalar için en bozuk tespitlerden birini hiçbir zaman akıldan çıkarmamakta kâr var: Dip diye aynı molekül yoktur ve kontrolü size ilişik olmayan benzeri piyasada her devir dibin üstelik dibi vardır. Ancak şu var ki; Kripto paraların ortaya çıkışı ve dakikasında yatırımcı kazanmasına etken olan asıl unsurlarda tıpkısı uymazlık olup olmadığı saklı yazı paraların de 2022 ve sonrasında lacerem akım edeceğini belirleyecek. Bitcoin’mağara fiyatını belirleyen ve etkileyen bazı anne unsurdan konuşmak benzer. Bakalım bu konularda tıpkısı anne trend değişikliği var mı?

BENİMSENME

Bitcoin ve kripto paraların finansal piyasalardaki balaban aktörler veya devletler yoluyla kabullenilip kabullenilmediği konusu. Yatırımcı cephesinde temas güzeşte zaman dev kurumlar (kim çoğu çarkıt mali sistemin aktörleri) Bitcoin ve hatta gâh zir coin’leri benimsiyor. Devletler açısından bakıldığında ise Ahali Salvador’un ardından bazı sair ülkelerin üstelik Bitcoin’i bir envestisman ara bulucu yahut bir dünyalık birimi yerine kabul etmesi beklentisi bulunan. Tesla’nın Dogecoin’le satışa başlaması ise haftanın sürprizi.

ARZ

Bitcoin, defl asyonist olma iddiasıyla ortaya çıktığı için bu büyüklüğünde hızlı primler yaptı. Bitcoin’mağara arzı birlikte, serencam arz tarihi da muhtemelen. Madun coin’lere gidildiğinde hele daim yerine sirkülasyonu artan türden coin’ler sunu iri yanlışlık noktası. Ancak bu piyasanın çıpası şayet Bitcoin ise oraya arzu üstelik artıyor. Bu dahi fiyatın henüz üstelik yukarı çıkması üzere tam etmen. “Fiyatı bütün üst revan” tanımı göz açısına bakarak değişebilen tıpkı öz. Envestisman için belirlediğiniz vadenin ne olduğuna tutkun. Bitcoin’in 3 yıl boyunca daim düştüğü dönemler var. Ancak o dönemde sabreden üzere getirisi 20 merhametsiz geçti. Ast coin’ler söz konusu olduğunda 100-200 ceberut kazançlar üstelik kortej konusuydu. Şayet bahsedilen dibi ulaşmak ve oradan yatırım yapmaksa, 20 bin dolarlardan 3 bin dolarlara indiği dönemler de var. Çok ağırlık olsa birlikte bu olasılığı unutmamak geçişsiz. Detaylı vade ise seçme zamanki kadar minimum riziko, maksimum getirili önel.

SPEKÜLASYON

Bu bekçi imdi çokça elinin körü. Merkeziyetsizlik iddiasıyla çıkan bir piyasada şu anda dünyanın arz iri kurum-satım platformları merkezi. Yani klasik borsalardan farklı değil. Bitcoin, normal şartlarda yapısı itibariyle enfl asyona alın ulusal mal birimlerinin kriz nakil özelliğinden bağımsız milletvekili olması gerekirken bugün MEMLUK’de birçok lime süreduran olduğundan da etkilenir arkaç geldi. Sebep? Esasta “benimsenme” bu piyasayı büyütecek etken olarak akseptans edilse de benimsenme arttıkça elan çok anadan görme mal kurumunun bu piyasaya girmesine ve bu kurumların da paraya yan verirken halen eski mali sistemin refleksleriyle akım etmesine illet oluyor. Bu dilemma saklı yazı paraları dahi anbean gelenekselleştiriyor. Kaldı ki, ayrımsız piyasada piyasayı etkileyecek büyüklükte yatırımcıların sayısı hangi kadar fazlaysa anahtar ve başkaca manipülasyon de o kadar aşkın oluyor.

Erke krizi Bitcoin’mağara geleceğini hazırlıyor

 

Bitcoin’mağara önemini artıracak 8 illet

 

İsviçre bankasının CEO’sundan Bitcoin üzere 2022 tahmini!

 

Share: