Bitcoin 4 ayın zirvesinde

1,4 trilyon dolar varlığı yöneten yatırım devi kripto uzmanları arıyor. Ünlü spekülatör markka Mobius’un yönettiği Franklin Templeton, dünyanın yer büyük bağımsız milletvekili geçim yöneticilerinden biri konumunda. 1 Eylül tarihinde paylaşılan LinkedIn hareket ilanlarına bakarak ABD’li geçim yöneticisi, saklı yazı servet ticareti ve araştırı ekibine önderlik emretmek üzere iki orta ve peş dozaj ehlivukuf arıyor.

Franklin Templeton’ın eskimemiş açılan pozisyonları, Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) dahil olmak üzere “sunu nazik, sunma hazır para ve ticareti yapılabilir saklı yazı varlıklar” üzerinde hizmet etmek için profesyoneller ulaşmak için oluşturuldu.

Şirketin kripto para araştırı analisti değerleme modelleri sağlamak, portföy yöneticilerini ve üst dozaj yöneticileri ilgili hareket fırsatları, düzenlemeler ve “stake” kabil teknolojiler için bilgilendirmekten mesul olacak. Ekibe karışma olacak analistin, Franklin Templeton’ın kripto servet sektöründeki eskimemiş ürünleri yönetmesi ve portföyü genişletmeye havari olması bekleniyor.

Trader pozisyonu, portföy işlemlerinin bir zamanlar yürütülmesinden, uzlaşmayı içeren hareket süreçlerinin desteklenmesi üzere konulardan sorumlu olacak. Beklenen özelliklerde, “Niceliksel trader, platformun büyümesini çoğaltmak üzere vesait tesis etmek yerine geliştiricilerle alay malay gitmek yahut yıpranmamış vesait tesis etmek üzere süreç otomasyonu sunacak” diyor.

MOBİUS DAHA ÖNCE UYARMIŞTI
83 yaşındaki Amerikalı yatırımcı Markka Mobius, özellikle Bitcoin’mağara hareket piyasaları amacıyla öncü endeks rolünü oynayabileceğini belirterek, “Zira insanların saklı yazı paralara olan fideist, hisse senedi piyasalarında servet kaybeden şirketlere olan inancıyla benzerlikler taşıyor” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Antrparantez Mobius, Bitcoin’mağara akıbet paye düşüntülü tıpkısı yatırım aracı olduğunu belirterek “Envestisman yaparken bunların cevabını biliyor olmanız gerekir. Şayet bilmiyorsanız bu yemeden içmeden çatı demektir. Birçok herif spekülasyonu ve aptal oynamayı sevmez. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.” demişti.

Mobius’fecir şişkinlik uyarısı!

Mobius’fecir form bankaları uyarısı

Share: