Binance, Bahreyn Minval Bankası’ndan müsaade aldı

Saklı Yazı Dünyalık birimleri yeniden yükseliş trendine girdi. Küresel ekonomideki para şişkinliği endişeleri ve Fed’in aldığı kararlarla temkinli ilerleyen saklı yazı para birimleri, rekordan ırak ilerlese da yükselişini kararlılıkla sürdürüyor.

51 BİN SEVİYESİNİ AŞTI

İlk tam yer kayran Bitcoin, şu anda 51 bin doları zorluyor ve 50 bin 942 dolardan muamele görüyor. 1 devir ortamında sunu düşük 50 bin 699 doları gören Bitcoin yer yüksek ise 51 bin 951 Dolar seviyesine imdi. Öte yandan Bitcoin 7 günce arz düşük rakamda 45 bin 723 doları görmüştü.

2. tam yer düzlük Ethereum 4 bin dolar seviyesinde seyrediyor. Ethereum’un 1 hafta ortamında gördüğü en düşük kur 3 bin 776 dolar ve sunu faziletli nicelik ise 4 bin 157 dolar olmuştu.

Üçüncü sıradaki BNB, 545 dolardan prosedür görüyor. Hafta içre 510 dolara kadar gerileyici kripto para birimi bildirme yüksek 552 doları gördü.

Kripto alanında yıldızı projektör 5 envestisman

6 HANELİ GÖZDE TAHMİN

Fundstrat Global Advisors Sayısal Yaşayış Stratejisi Başbuğ Yardımcısı Armando Aguilar hem kripto nukut hem dahi Ethereum’la ilişik açıklamalarda bulundu. Çoğu kripto servet biriminin önümüzdeki yıllarda dolgunca takat sınırı göstermesini beklediğini açıklayan Aguilar, Ethereum’un büyük yükseliş yapacağına inanıyor.

Business Insider amacıyla hazırladığı raporda yılın kripto para piyasası üzere alternatif tıpkısı sene olduğunu tamlayan Aguilar, yıl süresince piyasayı sarsan dalgalanmanın ati yıl üstelik sürmesini beklediğini açıkladı.

Aguilar, Ethereum amacıyla 9 bin dolarlık benzeri tahminde bulunurken sermaye evreninin ve NFT’lerin büyümesiyle destekleneceğinin da altını çizdi. Mavera yandan analist, 50 bin dolar bandına çıkmayı başaran Bitcoin amacıyla ise 100 bin dolarlık 6 haneli bir tahminde bulundu.

Bitcoin baştan 50 bin doların üzerinde

RİSK UYARISI

Arsıulusal Mal Fonu (IMF) kripto para piyasalarıyla ilgilendiren izah yaptı. Açıklamaya bakarak kripto servet piyasası 2 trilyon doları aştı. söz konusu rakamın 2020 yılının esasen beri bütün 10 hatim artışa meni ettiği belirtiliyor.

IMF’ye göre evvel riziko denetim ve riziko yönetimi. Yani bu piyasada muamelat fail gurur ve eşhas için pres, teftiş ve risk yönetimi üzerine gedik sunma nazik risklerden biri.

IMF ayrıca tüketicilerin dahi risk altında olduğunu belirtti. Alelhusus şeffaflıktan ırak tıpkısı ortalık olduğunun altını çizerek yağız dünyalık aklamakta yahut terörün finansmanında kullanılmasının ağırbaşlı adına mesele olduğunu ifade etti.
 
Kripto mülk piyasanın uluslararası düzenleyici kurumlarla birlikte çalışması gerektiğine ve eş kuralların oluşmasının banko sağlanmasına özen çeken IMF’nin yanı sıra İngiltere Mali Dalavere Otoritesi FCA da saklı yazı mal piyasasıyla ilişkin uyarıda bulundu. 

Özellikle 

‘influencer’ların kripto servet reklamı yapmaları konusunda uyaran FCA eliyle yapılan açıklamada “Kâh influencer’lar haddizatında tek var olmayan coin’lerin reklamını yapıyor” dendi.

Metal operasyonu kripto servete dönüştü

DİĞER COİNLERDE NITELIK NE?

Solana 194 dolar seviyesinde yükselişe geçişteki rakama mail seyrediyor. 1 hafta içinde 170 ile 196 dolar beyninde seyretti. 24 saatlik dilimde ise en faziletkâr 197 doları gördü.

Cardano şu anda 1,41 dolardan iş görse üstelik hafta içre 1,21 dolarla 1,49 dolar beyninde dalgalandı.

XRP ise 0,81 dolar ile 1,02 dolar arasında seyretti. Şu anda 0,92 dolardan prosedür görüyor.

Dogecoin öz rekorundan oldukça ırak ancak toparlanıyor. 0,16 doalrı gördüğü haftada 0,19 seviyesine artık.

Shiba ise şu anda 0,00003802 dolardan iş görüyor. Pop coin haffta ortamında 0,00002865 ile 0,00003896 dolar arasında seyretti.
(Kübra Genç- Özgürlük)

‘Şaka coin’ yatırımcıları için 3 dirimsel vukuf

Tayland Hat Bankası sayısal para sınav çalışmalarını erteledi

 

Share: