Benzin, mazot ve LPG’ye iskonto

Türkiye’nin domestik otomobili Togg, 5-8 Ev tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenecek CES fuarında ilk defa uluslararası sahnede meydan alacak.

Turkish Cargo, fuara katılacak yerel makine Togg’u, Amerika Mürekkep Devletleri’ne götürecek.

“Sanal konvoy” ile haremlik edilebilecek

Togg’un dünya sahnesine çıkış hikayesine, Turkish Cargo aracılığıyla gerçekleştirilecek global ayraç yolculuğuna, “mevhum konvoy” ile umum dünyadan eşlik edilebilecek.

Katılımcıların bu taşımaya özel oluşturulan “www.yolunuzacikolsun.com” genel ağ sitesi üzerinden kişiselleştirilmiş uçak modelleriyle karışma olabileceği kafile, 21 Boşluk tarihinde Turkish Cargo uçağının havalanmasıyla eş anlı kendisine başlayacak. 11 saat sürecek gezi dijital yerine strateji edilebilecek.

Uluslararası sahneye yeni logoyla çıkma

Fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ilgili global tıpkısı işaret ortaya yakalamak ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini hazırlamak hedefiyle yola çıkan Togg, işaret isminin arkası sıra logosunu dahi belirledi.

Logo tasarımında iki ok, ortasında değerli taş şeklini oluşturacak şekilde kaynaşarak, Şark ve Batı’nın aynı araya gelmesini simgeliyor. Imlek bir zamanda Togg’un yaşamı kolaylaştıran mobilite çözümleri yardımıyla teknolojiyi ve insanı bugünün ve yarının kesişim noktasında bir araya getiren ayrımsız teknoloji şirketi olduğunu bile vurguluyor.

Togg’un Twitter hesabından “#YenilikŞimdi” etiketiyle paylaşılan videoda, eskimemiş imlek ilk defa otomobilin üstünde görüldü.

TOGG’un logosu anlaşılan oldu

 

TOGG CEO’su Karakaş: Hedefimiz dünyayla rakiplik

 

Share: