Avrupa’da ticari anahtar kayıtlarında düşüş

Çin’bile geçtiğimiz haftalarda Kovid-19 önlemleri kapsamında ikinci balaban kapanma yaşanmıştı. Sonuç mertebe baskıcı üç haftalık karantinanın arkası sıra istihsal hattını çalıştırmada kararlı olan Tesla’nın, virüsün yayılmasını çelmek için çalışanların ayrıksı insanlarla etkileşimini engellemede vabeste döngü sistemi uyguladığı bildiriliyor.

Çalışanların kendilerini aut dünyadan yüklenmek amacıyla muteber mecbur döngü sistemi, Şanghay yetkilileri eliyle şehirdeki fabrikaların baştan faaliyetlerini başlatmasını icat etmek üzere isteklendirme edildi.

ÇALIŞANLARA DALGI TULUMU VERİLDİ

Tutkun döngü sistemi kapsamında Tesla’nın Benzeri 3 ve Model Y araçları üreten Şanghay fabrikasındaki çalışanların temas birine ayrımsız dalgi tulumu ve ayrımsız yatak verildi. Sözcü’bile saha alan habere bakarak, tesiste güçlükle binaları gibi akla yatkın gaflet tesisleri bulunmadığından, çalışanların işaretli benzeri alanda yerde uyumaları gerektiği belirtiliyor. Kemirmek tesisleri çalışanlar amacıyla halihazırda mevcutken, duş almaları ve cümbüş amacıyla bambaşka tesisler bile kuruluyor.

Fabrika çalışanlarından bire bir bölüm yetkilendirilmiş girmek amacıyla haftanın şeş haset günde 12 saat çalışmaları isteniyor. sıra dışı mücahede koşulları 1 Mayıs’a kadar sürecek.

Tesla’nın Şanghay fabrikası günde 2.000’den aşkın elektrikli vasıta üretiyordu.

Şanghay’daki özge fabrikalarla birlikte Tesla de pandeminin yayılmaya başladığı 2020’nin başlarında tesisini biraz haftalığına kapatmak zorunda kalmıştı.

Tesla araçları dümbelek çağırıyor

 

Tesla rekor teslimata imza attı

 

Tesla şarj kablolarını ayrı satacak

 

Share: