Araştırı: Basit kahvehane tercihi psikopati belirtisi gibi

Appetite dergisinde bulguları yayınlanan mücahede, dümdüz kahvehane tercihi ile sadist ya birlikte psikopatik eğilimler ortada alışveriş olduğunu belirleme etti.

1000’den çok yetişkinin katılımıyla yapılan anketin sonuçlarını malumat düzlük araştırmada, katılımcılara yiyecek içme konusundaki tercihleri soruldu. Katılımcılar henüz sonradan sadizm, narsisizm ve psikopati kabilinden antisosyal kişilik bozukluklarının değerlendirildiği benzeri sıra teste bağımlı tutuldu. Iş, elem tatların tercih edilmesinin psikopatik davranışlarla ilişkili olduğunu ispatladı.

Zehir şart tercihi ile gündelik sadizm bağlantısı

Araştırmada, acı şart tercihi ile yevmi sadistlik, yani başkalarına ölçülü düzeyde kırıcı çektirmekten gusto ahiz eğilimi arasında angajman olduğu ayırt edildi. Emek, sadece dümdüz kahve tercihiyle kişilik bozuklukları ortada veriş kurmuyor; turp, kereviz ve tonik suyu tüketen katılımcıların dahi antisosyal özellikler sergileme olasılığının henüz erdemli olduğunu belirtiyor.

Araştırmacılar Christina Sagioglou ve Tobias Greitemeyer, bu kişilik bozuklukların ateş tatları fazlaca seven insanlarda süreğen ağıl gelebileceğine ve onların henüz üzücü karakterlere eş olmalarına kat açabileceğini söyledi.

Günde üç fincan kahve ölüm riskini azaltıyor

 

Aşkın kıraathane tüketenler özen!

 

Kullanılmamış araştırma: İnsanlık semptom duyusunu yavaş yavaş kaybediyor

 

Share: