ABD’den kripto paralara alın bitli tedarik kararı

Bitcoin (BTC) dışında yatırımcıların ne kripto mal birimlerine bandaj gösterdiğine dayalı yapılan bire bir araştırmada olağanüstü sonuçlar elde edildi.

İki maaş süreci baz alan dijital varlık araştırmasında, yatırımcıların yarısına yakınının Ethereum’un (ETH) potansiyeline inandığı ortaya daha çok.

Araştırmaya bakarak yatırımcıların yüzde 42’si, dijital varlıklar beyninde en yüksek nema potansiyelinin Ether’de olduğunu düşünüyor.

Yatırımcıların yüzdelik 42’si ETH’nin bildirme yüksek büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylerken, ona sunma yakın âdem evladı olarak yüzde 18 ile sunu balaban saklı yazı dünyalık birimi Bitcoin’i gösteriyorlar.

BTC’nin peşi sıra yatırımcılar Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Solana (SOL), Terra (LUNA), Radix (XRD) ve XRP gibi kripto dünyalık birimlerine bent gösteriyor.

Yönetimleri altında 400 milyar dolarlık varlık kâin yatırımcıların, ankete verdikleri cevaplara göre, katılımcıların yüzdelik 35’i dijital varlıklara envestisman yapmayı genellikle “kurgusal aynı cereyan” yerine görüyor. Yüzde 25’lik kısım ise kripto mülk birimlerini portföy çeşitlendirme ara bulucu olarak yatkın durumda.

Yine yüzde 25’e mümasil bire bir çap sarhoş defter teknolojisinin (DLT) büyümesine inandığı üzere envestisman yaptığını söylerken, yüzde 10’dan az bire bir hane kamera talebinden kontekst dijital erinç yatırımına yöneldiğini belirtiyor.

Saklı Yazı dünyalık birimlerine envestisman yapmadıklarını belirten sormaca katılımcılarının, buna gerekçe namına hükümetlerin düzenlememelerini gösterdi.

Saklı Yazı piyasalarına Musk alnaç veriyor!

 

Share: